Wpis z mikrobloga

@xionacz

@Krupier bez leków na poziomie 160 stałe już powoli, i miałem epizod ciśnieniowy ponad 200 rok temu to dopiero w szpitalu zbili. Teraz wsio w normie ale na lekach. Ponoć mam szanse wrócić do normalnego życia bez leków jak zrzucę.


To grubo. Ja też podwyższone mam 140-150, ale to genetyczne raczej (chociaż moja dieta też jakaś super nie jest).

P.S. Kopę lat! kolego z Krokmanii ( ͡º ͜ʖ͡
  • Odpowiedz
na papierosach jest informacja o szkodliwości, tak samo na piwie.

Więcej krzywdy robi cukier, a żadnego ostrzeżenia nie ma


@Eustachy_goli_pachy: Nie ma ostrzeżenia, bo szkodzi tylko w nadmiarze przez długi czas. Więc generalnie nie można powiedzieć, że jest szkodliwy.
Co więcej, w niektórych przypadkach jest pożądany w większych ilościach (sport), a 3-4 dni przed maratonem czy półmaratonem zalecana przez dietetyków jest dieta wysokowęglowodanowa (duże ilość łatwoprzyswajalnych węglowodanów) będąca odwrotnością tego co
  • Odpowiedz
  • 0
@xionacz wytrwałości Miras, jak czasem mimo ciężkiego treningu waga pójdzie pół kilo w górę to się nie przejmuj bo tydzień później będzie 2 w dół ()
  • Odpowiedz
@xionacz: powodzenia. Trzymam kciuki. Ja cisnę od 115kg.
Kupiłem też Smart band by robic duzo kroków i byc w ruchu-mobilizuje dodatkowo.
Wołaj po 1miesiącu jaki progress.
  • Odpowiedz
Tak, ale możesz dojść do sytuacji gdzie trzymasz dietę jak trzymałeś, ćwiczysz jak ćwiczyłeś, a waga stoi w miejscu od dwóch miesięcy.


@Jah00: Nie ma takiej opcji. Dwa miesiące diety to siłą rzeczy z 30-50 tysięcy kcal deficytu. Nie może waga stać w miejscu, do tego przy ćwiczeniach. W moim przypadku waga mogła stać przez 3-4 dni.

Cola zero to najlepsze co mi się trafiło.
  • Odpowiedz