Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@WrzeCiOna 10000 to ja z psem na drugim spacerze w dzień robię. Przede mną jeszcze badania tarczycy, a ćwiczenia cardio mam zalecone od lekarza mnie prowadzącego. Zauważyłem że po ćwiczeniach tętno mam bardzo w normie, i staram się je non stop kontrolować podczas ćwiczeń by nie przedobrzyć. Za niedługo wybieram się na basen, sam jestem ciekaw jak w porównaniu do siłki to podziała u mnie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@BiuroInterwencjiObywatelskiej staram się podtrzymywać uczucie lekkiego głodu, a nie wpinkalac do oporu jak zwykle. Zredukowałem w ogóle porcje. Sam się przerazilem tym ile za dużo pchałem w siebie jedzenia, gdzie teraz jem o wiele mniej i też czuje się na siłach a co najważniejsze nie przepełniony i ociężały
  • Odpowiedz
@xionacz: Jestem z Tobą. Właśnie tak brzmi to wyśmiewane po stokroć i sprowadzone do mema 'walnięcie pięścią w stół'...

Demony będą czyhać, ale z drugiej strony będzie coraz lżej żeby z nimi walczyć.
  • Odpowiedz
@xionacz: Trzymam kciuki. Ja od listopada zjechałem ze 113 kg do 87 kg obecnie, zostało jeszcze około 10 kg. Obecnie jestem na etapie rekompozycji sylwetki i idzie to świetnie. Nie wyobrażam sobie życia bez treningu siłowego, to zmęczenie po treningu daje ogromną satysfakcję.
  • Odpowiedz
Koniec bycia ulaną świnią. Czas zadziałać, bo inaczej nie dożyję czterdziestki. Do zrzucenia 52 kg.

Zaczynam od ćwiczeń cardio, bo nadciśnienie nie pozwala na siłowe, to potem ( ͡º ͜ʖ͡º). Życzcie mi wytrwałości...


@xionacz: jak pracujesz zdalnie przy kompie to możesz rozważyć bieżnię pod biurko. Chodzisz 3-4km/h przez kilka h dziennie podczas pracy.
  • Odpowiedz
Zaczynam od ćwiczeń cardio


@xionacz: Zacznij od diety, z ćwiczeniami na prawdę powoli i spokojnie. Sama dieta ci wystarczy, możesz się zniechęcić, a dodatkowo podjadać, bo ćwiczenia mogą ci podkręcać łaknienie. Same ćwiczenia spalą ci żałośnie mało kcal w porównaniu do po prostu diety.

Przy obecnej nadwadze powinieneś na spokojnie mieć -1500 kcal dziennie deficytu, za miesiąc będziesz 10 kg chudszy, później sobie to spowalniaj.

Nic też sobie nie ograniczaj i
  • Odpowiedz