Wpis z mikrobloga

@susik93 szczerze to mam ze studiów dietetyki wiedzę, ale nie pracuje w zawodzie i nie śledzę. na pewno zawsze ceniłem Damiana Parola - tym bardziej, że był dużo udzielającym się wykopkiem kiedyś
  • Odpowiedz
@xionacz: Mordo jak do zrzucenia jest 52kg to z tym cardio bym nie szalał na początek. Zacznij od takich szybszych spacerów na bieżni ewentualnie jakiś orbitrek żeby sobie krzywdy nie zrobić.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@mroczasone orbitrek i wiosło jest grane, generalnie mae mięśniową mam ponad normę, postury też trener mi mówi że nie wyglądam na wagę. Cały czas kontroluje tętno no i nie szaleję tak od razu, że rano zakwasy takie, że z łóżka bez dźwigu nie ruszę xD. Wszystko wedlug zaleceń lekarza i trenera
  • Odpowiedz
@xionacz: powodzenia. Ja zrzuciłem 27 kg od października. Głównie dieta a od miesiąca rower do pracy codziennie 7 km trochę bieżni w domu i nieraz piłeczka na orliku. Czuję się jakbym dostał drugie życie. Ciśnij opłaca się, kilka kg jak ci zleci to sam się nakręcisz :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@rdk88 oj tak. W 2014 ważyłem już około 98, potem przyszła depresja i siedząca praca no i masz po 10 latach 50 na plus. Przeraża mnie to bo nigdy nie przekraczałem tego 115-120 i zawsze jakoś to zbijałem za małolata. Teraz tylko rosło i rosło.
  • Odpowiedz
@xionacz wspierajmy się Mireczku razem. U mnie wywalony cholesterol i trójglicerydy. Muszę schudnąć 25 kg a potem ewentualne decyzję dot. statyn. Narazie 5 kg w dół... dużo pompek mało węgli i lecimy. Trzymaj się!
  • Odpowiedz