Wpis z mikrobloga

  • 36
@crazykokos: Oczywiście że ma albo miała, ale przecież nie sama. Myślę że zmarnowano sporo czasu kiedy można było Ukrainie pomóc bardziej, chyba że taktyka długiego gotowania ruskiej żaby jest jednak aktualna.
  • Odpowiedz
@panzerfucker hahahahhahaha. Od pierwszego dnia wojny OCZYWISTE JEST, że ten skorumpowany pseudokraj nie ma najmniejszych szans.
Jesteś tym typem, który nosił maseczki i siedział w domu jak był lockdown. Nie mamy o czym rozmawiać.
  • Odpowiedz
  • 31
@crazykokos: nie #!$%@? tak tylko pomyśl jak oczywiste wydawało się że rosji to pójdzie dużo szybciej a gdzie rosja jest teraz. I wystarczyła stosunkowo niewielka pomoc NATO. Ja byłem dużo bardziej pesymistyczny na początku wojny, myślałem że putin przyjdzie, pomorduje, a Europa tylko skuli ogon. Ukraina w pewnym momencie wojny gdyby miała większą pomoc mogłaby wyzwolić dużo więcej. Nie wiem jak będzie teraz, ale ruski skorumpowany kraj wpakował się w bagno
  • Odpowiedz
@panzerfucker weź mnie za proroka i uwierz, że Ukraina przegra, Ukraina nie odzyska straconych ziem. W czasie covidowego strachu też mówiłam jak się skończy. Po czasie to ja miałam rację a nie 90% wykopków i teraz też mam rację na 100%.
  • Odpowiedz
  • 33
@crazykokos: Znam ludzi którym pomarli bliscy z powodu covida, mój starszy sąsiad zmarł z powodu covida i jego rodzina do tej pory trzyma sobie jego puste mieszkanie, o jakim prorokowaniu mi tu mówisz? Nie wierzę że Zachód po tylu inwestycjach w Ukr teraz da im przegrać. To byłby za duży cios w prestiż i sens pomocy. Ukraina przetrwa. Weź mnie za proroka.
  • Odpowiedz
@panzerfucker słowo mafia cię rusza? Na Ukrainie to normalne słowo, normalnie funkcjonuje. Celnicy z przejścia granicznego co tydzień dają haracz mafii i nie dyskutują tylko dają. Kontakty, interesy z mafią ukraińską jeśli ktoś całe życie mieszkał przy granicy i na granicy pracował są czymś normalnym. To, że w nocy podjeżdżają za dom oczywiście za pozwoleniem, wspólną umową i przeładowują różne rzeczy albo chowają broń i tablice rejestracyjne to też nic nadzwyczajnego. Dorośnij
  • Odpowiedz
  • 20
@crazykokos: Okej Okej, nie gorączkuj się, nikt nie mówi że nie ma wałków i przemytu na granicy, tyle że dla mnie nic to nie zmienia co do Ukrainy i naszego własnego narodowego interesu bezpieczeństwa.
  • Odpowiedz
hahahahhahaha. Od pierwszego dnia wojny OCZYWISTE JEST, że ten skorumpowany pseudokraj nie ma najmniejszych szans.

Jesteś tym typem, który nosił maseczki i siedział w domu jak był lockdown. Nie mamy o czym rozmawiać.


@crazykokos: trzy dni mordo, mówię ci, Ukraina padnie w trzy dni.
  • Odpowiedz
  • 331
@Grzesiok 3 dni mordo ( ͡º ͜ʖ͡º) kwiatami będą witać! A tu teraz
Gospodarka wojenna, niedobory dóbr cywilnych, straty większe niż w Afganistanie, zamachy, próba puczu, sankcje, utrata Bałtyku na rzecz NATO i Chiny machające już kutangą przy ruskiej dupie, którą kupią za parę wojskowych błyskotek i paciorków - a na koniec wytrą w firankę i wezmą sobie okolice Bajkału i innych surowców (w formie koncesji i
  • Odpowiedz
OCZYWISTE JEST, że ten skorumpowany pseudokraj nie ma najmniejszych szans.


@crazykokos: no i gadasz z sensem, tez mysle ze rossja nie ma szans, chociaz miesa armatniego ma faktycznie duzo - tak samo jak podczas ww1
  • Odpowiedz