Wpis z mikrobloga

@crazykokos: masz 3 strony mikro XD ty serio myślisz że to dużo zajmuje czasu Xd? O kompleksach mówi typiarą która zdjęcia swoje wrzuca łowiąc plusy i ciągle się chwaląc jaka to ona twarda za covidu była latając w masce XD
  • Odpowiedz
@crazykokos: Nie ma nic złego w byciu fanatykiem rosji ale ukierunkuj się na to w czym rosja faktycznie jest dobra np balet czy zawody typu jeżdżenie na łyżwach, co roku wystawiają zawodników którzy są w stanie stworzyć niepowtarzalne show na arenie między narodowej. Aczkolwiek, jeśli chodzi o sprawy wojenne to wojna rosji po prostu nie wychodzi, nie wiem czy to kwestia planowania czy dowodzenia czy po prostu w tamtejszych kręgach sobie
  • Odpowiedz
@panzerfucker: Jak wlasnie czytam te dobiesienia, to okrety sa wg mnie (niepodwodne) mega ujowa bronia. Przestac produkowac to badziewie i tyle. Latwo trafic, trudno naprawic, na uj to trzymac. A Rosja juz dawno powinna uzyc taktycznych nukow.
  • Odpowiedz
@crazykokos: Zależy co kto ma na myśli przez wygrywanie. Jeśli ktoś myśli, że Ukraina ruszy na rosję i zmiecie ją z map, to raczej jest odklejony.
Ale czy przepędzą rosję z własnej ziemi, to całkiem możliwe, może z nie całej, ale no.
Myślę, że w najgorszym przypadku wojna będzie się ciągnęła tam latami i ani rosja ani Ukraina tam na stałe nie będzie, nawet jeśli rosja by "wygrała" i wojska Ukrainy
  • Odpowiedz