Wpis z mikrobloga

nie znam ani jednej osoby, która miała covida- wśród znajomych, w pracy, w rodzinie


@crazykokos: jak się mieszka daleko w lesie i ma rodzinę ze sobą, to możliwe. praca tele spoko, też ciężko się zarazić.
Specjalistka epidemioloszka KJM
  • Odpowiedz
@crazykokos: koleś co łyka propagandę po same jaja i mu szkoda innych xdddddddd nie masz innego zdania od mainstreamu bo jesteś inteligentny, masz inne zdanie od mainstreamu bo jesteś głupi i pomyliłeś bycie kontrarianinem z inteligencją, nie masz zupełnie czym się wyróżnić w życiu więc próbujesz się wyróżnić posiadaniem innego zdania od większości, nawet (albo raczej zwłaszcza) w tematach gdzie większość ma rację
  • Odpowiedz
@hansschrodinger no wiem wiem. Ale pytanie było nie takie co realnie może się stać tylko co uznałabym za zwycięstwo. Ukraina zacznie gadać z Rosją, ziem nie odzyskają a jak po rozejmie coś zrobią, bo zrobią na bank to będą mieli kolejną wojnę. Ale to nie mój problem
  • Odpowiedz
@crazykokos:

Ale pytanie było nie takie co realnie może się stać tylko co uznałabym za zwycięstwo.


pytanie było co byś uznała za zwycięstwo Ukrainy.

Jeśli stracą część ziemi ale obronią niepodległość to wg mnie to będzie sukces. wszystko zależy na jakich to będzie warunkach.
  • Odpowiedz
utrata Bałtyku na rzecz NATO


@Nushid: tawarisz fiutin dał radę zakonczyć okres szwedzkiej neutralności trwający od wojen napoleońskich. Wot ruskij diplomat
  • Odpowiedz