Wpis z mikrobloga

Od pierwszego dnia wojny OCZYWISTE JEST, że ten skorumpowany pseudokraj nie ma najmniejszych szans.


@crazykokos: A nie mówiłes przed chwilą że ruscy wygrają?
  • Odpowiedz
@huudyy bo to wszystko było spisek1!1!1!! Płacili służbie zdrowia żeby nas zaczipowali na niewidzialna chorobę a chyba logiczne że jak ja czegoś nie widizlame to tego nie ma!!!! Też nie widizlame okrągłej ziemi a jak parze przez okno to przecież jest płaska!!! I od 3 lat nie widziałem.mormalnych chmur i słońca chemitralsy dają radę
  • Odpowiedz
@mikau a tu akurat na chwilę, bo kamery były, co jest oczywiste ale nie znasz klimatu xD Reszta jest bez maseczki. Jakim trzeba być zakompleksionym typem żeby wchodzić komuś na profil żeby coś dowalić hahahaha xDDD mam w dupie co sobie napiszesz, mam w dupie twój profil, możesz mi buty czyścić. Ale proszę bardzo, pozwalam ci zainteresować się moją osobą, trać więcej czasu na mnie. Jestem wampirem energetycznym i pobieram energię
  • Odpowiedz
@crazykokos: XD nie pucuj się, minutę mi zajęło znalezienie tego XDD obsrana ze szmatą na ryju biegałaś, bajki wymyślasz teraz a przed panem władza dzień dobry mówiłaś grzecznie w kagańcu XD
  • Odpowiedz