Wpis z mikrobloga

  • 15
@Helen97: czyli wychodzi na to że Żmija zerwała i wychodzi na to że już od dawna to miała w planach bo na początku maja pousuwałam foty i jeszcze się tłumaczyła że chce przenieść związek do prywatnej sfery xD
Helen97 - @Helen97: czyli wychodzi na to że Żmija zerwała i wychodzi na to że już od ...

źródło: 1000097048

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 17
@amanda12: ja jej mega w programie nie cierpiałam, irytowała mnie samym byciem i każdym zdaniem ale miałam odczucie ze z Jeyem się prywatnie mega dogadują i zrobiła się nawet trochę przyjemniejsza w odbiorze. A Jeya chyba nie da się nie lubić więc oby trafił na kogoś dużo lepszego bo zasługuje.
  • Odpowiedz
@Helen97 ogólnie oglądając stary hotel to mam wrażenie że Eliza sobie to wszystko dobrze wykalkulowała , wiedziała że z Jeyem stworzą taki pintrestowy związek po programie to się sprzeda jakiś fame wpadnie a teraz jak już jest ta IT Pinterest girl to bye Jay xD ale to tylko domysły
  • Odpowiedz
@Helen97: jest szansa na powrót Kipmana, będzie mógł dać ujście swojej niechęci do Żmijki.
Trochę szkoda Jaya bo nawet go trochę lubiłam, ale to było przecież do przewidzenia i tak zaskakująco długo to trwało. To co przy kolejnym All Stars (jeśli będzie...) zobaczymy Jaya czy Żmijątko?
  • Odpowiedz
@Helen97: nie cierpię tej dziewczyny jak mało kogo. Jaya lubiłam, choć nieźle się wmanipulował i końcówka była fatalna. Uwolniony, odżyje.
  • Odpowiedz
@Helen97: hmm dziwne to troche; oboje praktycznie wyczyscili do zera swoje instagramy tez. Myslalam, ze oni kupili razem dom gdzies pod Warszawa, bo niedawno jeszcze publikowali story z remotu razem. Coz, mysle, ze toksycznie na pewno nadawali na tych samych falach no ale jak ktos to juz napisal "kto by sie spodziewal" szczegolnie, jesli to ona zakonczyla ten zwiazek (a tak to troche brzmi).
  • Odpowiedz
@Helen97: mimo tego że nie przepadam ani za nią ani za nim to minimalnie szkoda mi Jaya. On ogólnie jest mega depresyjny i na pewno to będzie długo odchorowywał. Ale znając tą dwójkę to jeszcze zrobią z tego content i zarobią na tym
  • Odpowiedz