Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak ja gnije z typów którzy płaczą o seks w związku tak jakby to było jakieś ważne.. Zero tolerancji dla typów którzy traktują kobiety jako obiekty seksualne. Kobieta to jest partnerka i możecie się realizować na wiele sposobów ale typowy wykopek będzie jojczył że on chce keks. Nie, nie dostaniesz i nie będziesz miał. Kobieta to jest partnerka i jest wiele ciekawszych rzeczy niż ten durny seks a jak nie rozumiesz to zostań sobie singlem.

#przegryw #zwiazki #blackpill #seks #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 21
  • Odpowiedz
Gotować i sprzątać to mi może matka albo sprzątaczka, pogadać sobie mogę z kolegą. A co mogę robić z babą poza sexem czego nie robię z innymi ludźmi?

  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Noonecares123: jasne, to wszystko moja wina, że mało jadłem jak byłem młody, że za mało ćwiczyłem, że poszedłem potem nie poszedłem na studia i 100 szans które zmarnowałem w swoim nędznym życiu przez co jestem zj3b4nym człowiekiem.

Jesteś typem człowieka który pewnie uważa że dzieciaki które robią sobie krzywdę to też z własnej winy, bo przecież nawet jak się z nich śmieje cała grupa, to też ich wina, mogły by coś
  • Odpowiedz
@zulugulubenc2: też jestem ofiarą bullyingu w szkole, zawsze byłam mniejsza i słabsza, niewielu ludzi mnie lubiło ze względu na mój charakter, ludzie których uważałam za dobrych znajomych obrobili mi dupę i jakoś żyje i nie składam na to swoich niepowodzeń, szkoła się skoczyła dawno, moje studia, których nie skończyłam uważam za zmarnowany czas i co? Depresję lękową mam zdiagnozowaną od czasów nastoletnich, ale na lekach i terapii wywalczyłam aktualny, dobry stan
  • Odpowiedz
@czarny_black: czasem lepiej być samemu niż z osobą, która jedynie gdzie cię zabierze to przedwcześnie do grobu. Wiem chłopaki, że czasami jest ciężko, ale w bilansie zysków i strat lepiej być samemu ze spokojną głową niż mieć #!$%@?ą babę w domu, może teraz wydaje się wam to śmieszne, ale przestanie gdy wam taka na łeb wejdzie
  • Odpowiedz