Wpis z mikrobloga

Człowiek już tyle wałów pisowskich przeżył, a i tak szokują zeznania tego dyrektora. To jest wręcz obrzydliwe co te skur*ysyny pisowskie wyprawiały. To powinien być początek końca tej pieprzonej mafii, największego raka w historii III RP, ale pewnie szybko to zostanie wyciszone. Na głównej, w gorących i tak ważniejszymi kwestiami dla jedynej merytorycznej nieusmiechnietej opozycji bedzie uwalenie sie Kotuli na podlodze w pociągu.

#sejm #bekazpisu #polityka #bekazkonfederacji
  • 27
  • Odpowiedz
ale zeznania tego człowieka robia piorunujące wrażenie i w tym sensie zrobił dobrą robote


@Idaho59: ale na tym samym spotkaniu Giertych powiedział, że ten pan dyrektor jest jednym z wielu ludzi, którzy się do niego / ich zgłosili, zatem jestem pewny, że jeszcze sporo takich i podobnych akcji wypłynie na światło dzienne.
  • Odpowiedz
@eleganckichlopak

Na głównej, w gorących i tak ważniejszymi kwestiami dla jedynej merytorycznej nieusmiechnietej opozycji bedzie uwalenie sie Kotuli na podlodze w pociągu.


Nie zapomnijmy o murzynie który kogoś zabił na zachodzie i jakimś filmiku z dupy który udowadnia że kobiety są głupie. No i o znalezisku gdzie coś głupiego robi czarnoskóra kobieta bo takie combo główna uwielbia najbardziej xd

No i na dokładkę zawsze coś o głupiej Uni europejskiej i jej głupich
  • Odpowiedz
@eleganckichlopak prawda jest taka,że to wszystko było wiadomo na bieżąco. Tak samo jak z funduszem Czarnka. Nawet media o tym raportowany, tak samo na wykopie się pojawiało info, np. o tym jak Sakieowocz dostał na gazetki antyLGBT kasę z tego funduszu, albo konferencje co 5 minut mówili na temat a później był kongres partyjny itp. Tylko wszystko było niemal od razu zasypywane następnymi aferami.

To powinno od razu być sprawa kryminalna, to
  • Odpowiedz
@eleganckichlopak czyli mówicie że PiS i Ziobryści działali jak mafia? Kradli pieniądze, ale nie jakieś wyimaginowane, tylko moje, które płaciłem w podatkach? A te podatki płace bo dzień #!$%@? w dzień pracuję i na te #!$%@? podatki zarabiam, które te #!$%@? ukradły??? Panie Giertych - zielone światło
  • Odpowiedz
@Idaho59
Ty możesz nie pamiętać, ale są tutaj ludzie którzy pamiętają jakie walki robił ten wasz wielki prokurator Giertych, i to był w swoim, ze tak to ujmę, prime, wypisz wymaluj współczesny pisowiec. Wałki na mundurkach zrobił ogromne i mu włos z głowy nie spadł, a nawet się doczekał tytułu bohatera w 2023-24. Minie 10 lat i dowiem się ze Jarosław Kaczyński to był mąż stanu, zobaczycie. Za 10-15 lat poczujecie się
  • Odpowiedz
@eleganckichlopak koleżko, mam nadzieję, że równie mocno rozliczysz obecny rząd z wszystkich jego afer, kłamstw i szkodliwych działań. Kto popiera tylko jedna partie bez względu na to co robi ten głupi. Polacy powinni być apolityczni i rozliczac wszystkich polityków po kolei.
  • Odpowiedz