Wpis z mikrobloga

@PiotrFr: prawdopodobnie to coś, co według robotników powinno być traktowane jako sygnalizacja, ale prawdopodobnie nie spełnia warunków określonych w rozporządzeniu w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach
  • Odpowiedz
przecież widać trawę na poboczu, można się zatrzymać na asfalcie i zejść z rowerem w górze, tak jak ja to zrobiłem

@u8t3io3p:

Nie ma tutaj żadnego tłumaczenia. Obowiązują Cię DOKŁADNIE TAKIE SAME przepisy.

@PiotrFr Rozmowa z nim, to jakbyś rozmawiał z kierowcą samochodu, że on sobie wjedzie na czerwonym na skrzyżowanie, ale jak coś będzie jechało, to najwyżej go przepuści xDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@PiotrFr: Jak chcesz mentalnie zniszczyć rowerzystów, to lepiej zapytaj, co to jest.
Odpowiedź: Znak pozwolenia na darcie mordy na pieszych za chodzenie po ścieżce rowerowej.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
tiritto - @PiotrFr: Jak chcesz mentalnie zniszczyć rowerzystów, to lepiej zapytaj, co...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@Vetinari: nie znam tego terenu, więc wypowiadam się jak ja się zachowałem, gdy wiedziałem, że odcinek jest 2km i nie miałem szans by się wyrobić, jeśli to jest 60metrow no to śmiało #!$%@?
@kurczakos1 już widzę jakbyś był szczęśliwy, gdybyś czekał na przeciwko, a tu se jedzie rowerzysta,który wjechał na zielonym,no ale jedzie wolno, więc nie zmienił się w czasie, a przecież nie musi zjeżdżać na bok bo przecież wjechał na
  • Odpowiedz
  • 2
@krytyk__wartosciujacy:

zesrałeś się o 5 sekund.


Nie 5 sekund, bo jak wjeżdżał to było ~15 sekund. Poza tym wcześniej mnie wyprzedził gdy tam stałem, a są wcześniej znaki m.in zakaz wyprzedzania, pewnie też nie dotyczy rowerzystów xD
A tak w ogóle to chciałem zrobić ten wpis z losowym obrazkiem z neta ale akurat jakiś się nawinął
  • Odpowiedz