Wpis z mikrobloga

zdajesz sobie sprawę, że na takim odcinkowym rower może się zatrzymać na trawie bo czasem jest to długi odcinek i rowerzysta nie jest wstanie jechać z prędkością samochodu? Raz miałem taką sytuację i jak powiedziałem tak kierowcy to zamknął mordę, bo wie, że miałem racje


@u8t3io3p: Na zdjęciu widać samochód i przeciwną sygnalizację które stoją po drugiej stronie i ten "długi" odcinek ma góra 50m xD
  • Odpowiedz
@PiotrFr: To pytanie bardziej do pedalarzy, bo jest różnica pomiędzy takim zjebem, a rowerzystą ;)
Ja jestem rowerzystą i wierzcie lub nie, ale nawet przed przejściem dla pieszych się zatrzymuje w celu przepuszczenia kogoś.
Mina ludzi bezcenna ;)
  • Odpowiedz
@PiotrFr też się nie zatrzymuje na światłach mało tego w mieście jak się zapalą czerwone to Chyc na chodnik i po pasach na zielonym. Wywalone, widziałem jak się jeździ w Francji w Anglii tak też będzie u nas.
  • Odpowiedz
raczej ja stałem na czerwonym a on mnie wyprzedził i pojechał ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PiotrFr: i dupka zapiekła, że ktoś nie czekał tych 5 sekund gdy widział, że z naprzeciwka samochody już stoją na czerwonym? czy to cyklista kamikadze i na czołówkę z tym dostawczakiem pojechał ale kierowca zawodowy już taki odważny nie był i ustąpił głupszemu? xD
  • Odpowiedz
  • 0
@u8t3io3p: od października paktycznie bez przerwy pada, nikt o zdrowych zmysłach nie zjedzie na tą "trawę"
Ja traktorkiem nie mogę u siebie trawnika skosić bo się zapada xD
  • Odpowiedz