Wpis z mikrobloga

@PiotrFr: taki system jak na kolei aby w trakcie czasówki nie powpadali na siebie to jest semafor nie wpuszczajacy na dany odcinek zanim tamten go opuści. Chuy wie po chuy to? Inaczej by sie pewnie prześcigali i zaburzali fotokomórki?
  • Odpowiedz
raczej ja stałem na czerwonym a on mnie wyprzedził i pojechał ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PiotrFr: no tak było, nie zmyślam, dlatego wstawiam zdjęcie a nie filmik.

Pytanie do kierowców. Co to jest i dlaczego 90% nie wie do czego to służy?


@PiotrFr: robisz głupiego z siebie czy z nas? Chodzi o brak zatrzymania się przed warunkową zieloną strzałką. 99% kierowców tego nie robi ale zaraz
  • Odpowiedz
  • 0
@Par-excellence:

no tak było, nie zmyślam, dlatego wstawiam zdjęcie a nie filmik.


Tak tak, bo nie mam co robić tylko nagrywać filmy telefonem podczas jazdy xD

robisz głupiego z siebie czy z nas? Chodzi o brak zatrzymania się przed warunkową zieloną strzałką


Chyba Ty próbujesz. Na zdjęciu nie widać żeby ktoś się nie zatrzymał

Ogólnie wyżej dobrze Ci napisali, rower z autem na luzie się zmieszczą.


Nie no, teraz to już
PiotrFr - @Par-excellence: 
 no tak było, nie zmyślam, dlatego wstawiam zdjęcie a nie...

źródło: IMG_20240522_095157

Pobierz
  • Odpowiedz
Tak tak, bo nie mam co robić tylko nagrywać filmy telefonem podczas jazdy xD


@PiotrFr: ale na zdjęcia już masz czas xD

Chyba Ty próbujesz. Na zdjęciu nie widać żeby ktoś się nie zatrzymał


@PiotrFr: xD chłopie xD ewentualnie słaby troll. To ja też nic złego nie widzę na tym zdjęciu bo przejechał pewnie na zielonym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie no, teraz to już w ogóle fikołki robisz. Gdzie tam się samochód zmieści? XD


@PiotrFr: tu w sumie racja, Chodzi o ideę, że na takich odcinkach jest taka opcja, bo rower zajmuje mniej miejsca. Jednak tutaj w tym konkretnym przypadku może być ciężko. ALE jak już jesteśmy na konkretnym przykładzie to na konkretnym przykładzie to zwężenie ile ma metrów długości? 5m? 8m? Rower, który jedzie 20km/h przejedzie to w 1s-1,5s.
  • Odpowiedz
  • 0
@Par-excellence:

ale na zdjęcia już masz czas xD


Jak już stoję i widzę barana co się wpieprza to tak, mam czas wziąć telefon do ręki xD

xD chłopie xD ewentualnie słaby troll.


Kark sobie zaraz skręcisz. Auto stoi przed sygnalizatorem, znaczy to że się nie zatrzymało? xD
Wiesz do czego służą takie czerwone światełka z tyłu samochodu?

ALE jak już jesteśmy na konkretnym przykładzie to na konkretnym przykładzie to zwężenie ile
  • Odpowiedz
Kark sobie zaraz skręcisz. Auto stoi przed sygnalizatorem, znaczy to że się nie zatrzymało? xD

Wiesz do czego służą takie czerwone światełka z tyłu samochodu?


@PiotrFr: czyli jednak troll xD nawet nie taki słaby, bo jednak odpisuję. Jeżeli w Twoim mniemaniu czerwone światełka z tyłu = "auto zatrzymało się" a nie "kierowca wcisnął hamulec" to nie mam więcej pytań.

Wiesz do czego służy okres pomiędzy czerwonymi światłami z obu stron? Jest
Par-excellence - >Kark sobie zaraz skręcisz. Auto stoi przed sygnalizatorem, znaczy t...

źródło: masc

Pobierz
  • Odpowiedz