Wpis z mikrobloga

@PiotrFr: taki system jak na kolei aby w trakcie czasówki nie powpadali na siebie to jest semafor nie wpuszczajacy na dany odcinek zanim tamten go opuści. Chuy wie po chuy to? Inaczej by sie pewnie prześcigali i zaburzali fotokomórki?
  • Odpowiedz
raczej ja stałem na czerwonym a on mnie wyprzedził i pojechał ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PiotrFr: no tak było, nie zmyślam, dlatego wstawiam zdjęcie a nie filmik.

Pytanie do kierowców. Co to jest i dlaczego 90% nie
  • Odpowiedz
Tak tak, bo nie mam co robić tylko nagrywać filmy telefonem podczas jazdy xD


@PiotrFr: ale na zdjęcia już masz czas xD

Chyba Ty próbujesz. Na zdjęciu nie widać żeby ktoś się nie zatrzymał


@PiotrFr: xD chłopie xD ewentualnie słaby troll. To ja też nic złego nie widzę na tym zdjęciu bo przejechał pewnie na zielonym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie no, teraz to już w ogóle fikołki robisz. Gdzie tam się samochód zmieści? XD


@PiotrFr: tu w sumie racja, Chodzi o ideę, że na takich odcinkach jest taka opcja, bo rower zajmuje mniej miejsca. Jednak tutaj w tym konkretnym przypadku może być ciężko. ALE jak już jesteśmy na konkretnym przykładzie to na konkretnym przykładzie to zwężenie ile ma metrów długości? 5m? 8m? Rower, który jedzie 20km/h przejedzie to w
  • Odpowiedz
Kark sobie zaraz skręcisz. Auto stoi przed sygnalizatorem, znaczy to że się nie zatrzymało? xD

Wiesz do czego służą takie czerwone światełka z tyłu samochodu?


@PiotrFr: czyli jednak troll xD nawet nie taki słaby, bo jednak odpisuję. Jeżeli w Twoim mniemaniu czerwone światełka z tyłu = "auto zatrzymało się" a nie "kierowca wcisnął hamulec" to nie mam więcej pytań.

Wiesz do czego służy okres pomiędzy czerwonymi światłami z obu stron? Jest to czas dla pracowników, żeby się spokojnie przemieszczać po drodze, bo oni widzą kiedy
Par-excellence - >Kark sobie zaraz skręcisz. Auto stoi przed sygnalizatorem, znaczy t...

źródło: masc

Pobierz
  • Odpowiedz