Wpis z mikrobloga

@whoru: mnie tak zostawiła fryzjerka po wielu latach. Dała mi znać gdzie się przenosi, ale to zadupie na drugim końcu miasta. Do teraz czuję pustkę, a minęły chyba 2 lata.
  • Odpowiedz
@whoru: mnie jak tak fryzjerka zostawiła to szukałem ja pokolei w necie po salonach w mieście, a znałem tylko imię i wiedziałem jak wygląda. Znalazłem w końcu, ale nie mailem odwagi tam pojechać, bo bałem się, że wyjdę na creepa. No i daleko trochę jednak było.
  • Odpowiedz
Mnie tak zostawił dentysta i do dziś nie mogę się pozbierać


@onepnch: Miałem to samo. W sumie nawet nie wiedziałem jak mój dentysta ma na imię.
  • Odpowiedz
@whoru: zazwyczaj w miarę szybko brałem kontakt do barbera w razie jakbym się spóźnił albo coś więc byłem przygotowany na taką sytuację ale właśnie mi przypomniałeś żeby wziąć do nowego jakiegoś Facebooka ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja bym zapytał w salonie o kontakt, może dadzą.
  • Odpowiedz
@whoru: Typowo, będę się przeprowadzał niebawem i wiem, że muszę barbera zmienić i jest mi potwornie żal, cztery lata do jednego i tego samego typa chodziłem, raz miał wszystkie terminy zajęte więc spróbowałem do jego kolegi z salonu i zrobił mnie #!$%@?, to dało mi nauczkę

A teraz to będzie koniec tej pięknej historii ()
  • Odpowiedz
@whoru: ehh, moja Oksana ostatnio wróciła na Ukrainę i zostali mi sami fryzjerzy po 80zł w okolicy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz