Wpis z mikrobloga

@cerastes: Jak będzie wyglądała demokracja się pytasz? Zakładając, że będą tu ściągać non stop afrykanów i ciapatych w takich ilościach, to po prostu za 20 lat będzie ich tyle, że legalnie w wyborach wybiorą sobie swoją władzę. W najgorszym scenariuszu wybiorą jakiegoś austriaka malarza i historia się powtórzy xD A w najlepszym zrobią wywłaszczenie majątku na białych jak w RPA
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: bo to się wszystko na to składa... Nie tylko kasa, poczytaj sobie antynatalistów, wielu byłoby stać, ale nie zrobią, bo wygoda, cierpienie, a poza tym kotek będzie zazdrosny
  • Odpowiedz
@moll: ilu masz takich antynatalistów? Większość ludzi z mojego otoczenia / moi rówieśnicy to biedacy egzystujący na minimalu / nieco bardziej niż minimal. Dajcie nam zarobki jak w UK (czyli 2-3 razy większe) i będziemy mogli trzaskać dzieci. To jest konsekwencja wieloletnich zaniedbań, olewania męskich i żeńskich problemów (obecnie męskie, ale jak byłem nastolatkiem, to pamiętam że Wy miałyście gorzej). A teraz państwo zamiast się drastycznie odchudzić, to dalej pożera mnóstwo
  • Odpowiedz
ten wykres nie ma żadnego przełożenia na dzietność

Dzietność w 2008r. 1.31 w 2018 1.43


@Krosneq:
wrzuciłem go tylko żeby zobrazować że problem jest złożony. Jeśli 30% społeczeństwa nie uprawia seksu w wieku rozrodczym, nie ma stałego partnera -> to wśród tych 30% szanse na związek i potomstwo są bardzo małe. A to jest 1/3 społeczeństwa, niech będzie nawet 1/4 -> to jest ogromna ilość ludzi.
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: nie przemówisz jej do rozumu. Ona, jak każdy, ma dzieci bo to była jej egoistyczna potrzeba, która zrealizowałaby nawet gdyby miała żreć gruz, ona i jej dzieciaczki. I ty też masz jeść gruz i spełniać potrzeby, które ona uznała za słuszne.
  • Odpowiedz
@Marysiabaton: wiem że nie. Tak naprawdę, to ona ma trochę racji, może nawet więcej niż trochę. Zgadzam się też z jej krytyką obecnego pokolenia i mężczyzn. ALE TO POWIEDZIAWSZY.

- Jeżeli ja coś odwalę, a to się zdarza w związkach, jestem rzucony do mielarki do mięsa (a nie żyjemy w spokojnych czasach - i żeby nie było, nie mówię o tym że chcę tłuc dziecko lub żonę. Chodzi o zasadę, że
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: chętnie bym Ci dała, ale powiedz mi jak?
Stworzę partię, ile osób pójdzie za tym, że obetnę wszystko, odchudzę do barbarzyńskiego minimum, wywołam falę bezrobocia zwolnieniami przerostu budżetówki? Ile osób zgodzi się na zabranie socjalu, jaki bunt wywołam samą reformą emerytalną w stronę emerytury obywatelskiej, do tego restrukturyzacja służby zdrowia i edukacji do przystających warunków...
Nawet jeśli mi się uda - dekada, zanim sytuacja się unormuje, pod warunkiem, że nie
  • Odpowiedz
ale będziesz miał stosunek 25% pracujących do 75% emerytów


@dzem_z_rzodkiewki: służba zdrowia nie wytrzyma i ci emeryci szybko wyginą. Założę się, że już w ciągu 30 lat zacznie się ostre promowanie eutanazji w popkulturze
  • Odpowiedz
@moll: idziesz wariantem strasznie ekstremalnym, a można zrobić część z tego wywołując dużo mniejszą lawinę. Nie trzeba ściąć wszystkiego do zera, lol. Móisz jak jeszcze pryszczaty korwinista. Można to samo robić małymi kęsami. Można też zacząć od zmian w prawie przywracających godność mężczyznom. Tutaj miałabyś tylko problem z feministkami i skrzywdzonym kobietom od aborcji i przemocy domowej.

Więcej real politik, mniej ekstremizmu.
  • Odpowiedz
@ciemnienie: wasza zawiść i potrzeba usprawiedliwi ja swoich decyzji jest przepyszna. Każdy kto ma nieco oleju odkłada kasę na przyszłość a nie liczy na to, żeby rujnować życie dzieciom. Ty zakładam wyobrażasz sobie, że na starość zaprzegniesz dzieci do roboty nad Tobą, bo oczywiście będą mieszkać dwie ulice dalej cale życie i chętnie zrezygnują z życia żeby podcierac ci dupe. No czy jest większy egoizm niż natale?:>>
  • Odpowiedz