Wpis z mikrobloga

Przestań pasożytować na innych i pozwól żeby żyli tak jak im się podoba. Nie twoją sprawą są wybory innych.


@niebieskatrytytka: Z jednej strony się zgadzam, z drugiej w obecnym systemie redystrybucyjnym stoi to w sprzeczności, kiedy państwo na każdym kroku obciąża ludzi już trochę lepiej funkcjonujących bardziej niż tych biedniejszych.

"W prawie połowie gmin gdzie najwięcej dzieci nie dostało się do wybranych placówek, nie zapewniono dla części z nich innych odpowiednich
  • Odpowiedz
nie są, to efekt zmian kulturowych


@HaPe: jezeli jesteś kolejną osobą, która mówi że jest tylko jedno kryterium zmian, to xD. Co do dzieci, teraz się to pewnie zmieniło, ale rywalizowaliśmy p[rzez lata z Arabami
  • Odpowiedz
jezeli jesteś kolejną osobą, która mówi że jest tylko jedno kryterium zmian


@MajorKusiol: to wytłumacz mi czemu rdzenni niemcy, szwedzi gdzir mieszkania komunalne, socjalne są na wyciągnięcie ręki, podobnie wygląda z dostępem do żłobków, przedszkoli, generalnie posiadanie tam dziecka jest łatwiejsze niż w PL podwzględem pomocy od państwa,mają dzietność na takim samym poziomie? czy może tamtejsze minimalne pensje też nie pozwalają na godne życie?

Co do dzieci, teraz się to pewnie
  • Odpowiedz
Jeśli ich nie zrobisz to nikt nie będzie na nich pasożytował. Ja nie zrobiłam i śpię spokojnie, a ponieważ nie aprobuję tego systemu, to nie będzie mi przykro, jeśli będzie na mnie stratny ¯\(ツ)/¯

te idiotyczne fikołki faktów nie zmienią, pasożycie.


@zmarnowany_czas:Trochę słaba odpowiedź. Wskaż co nazywasz idiotycznymi fikołkami oraz jakich faktów nie zmienią.
  • Odpowiedz