Wpis z mikrobloga

A to mój drogi jest zmiana mentalu,


@moll: dobra, skoro chcesz się zaangażować to proponuje pomoc przegrywom w znalezieniu partnerki. Co Ty na to? Statystyka wskazuje że faceci coraz później rozpoczynają inicjację seksualną. Jakie masz pomysły i rozwiązania żeby temu zaradzić?
  • Odpowiedz
Lepsze byłoby "bykowe" od 30 r.ż. - wyższe składki na wszystko, skoro do trzydziestki nie ogarnąłeś się z założeniem rodziny i zrobieniem chociaż 1 dziecka, a od tego pierwszego dziecka wjazd ulg podatkowych taki, że kolejne dziecko nie obniży komfortu życia rodziny

@moll: już jest w Polsce odwrócone bykowe, ci z dzieciakami dostają pieniądze za nic

Zresztą z moja chłopska mordą i brakiem pieniędzy nie mam dziewczyny to z kim mam
  • Odpowiedz
@moll: wymagasz od innych postępowania wg twoich, wymyślonych na poczekaniu zasad?

Jesteś obrzydliwą, faszyzujący hipokrytką. Narobiłaś bachorów bo miałaś taki kaprys, a nie ku chwale ojczyzny a teraz innych masz chęć przymuszac do tego, co tobie sprawia frajdę i uzasadniać to jakimś moralnym obowiązkiem? Ha tfu. Zasadniczo mam gdzieś dzietnych i demografię ale jak czytam wynurzeniami takich degeneratów moralnych to ciepło się się na serduszku robi, że tej kraj ginie
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: normalnie, są samotni faceci, są samotne dziewczyny, są pary, są małżeństwa, są konkubinaty, są faceci mieszkający z mamą, są dziewczyny mieszkające z mamą, są faceci utrzymywani przez rodziców, są dziewczyny utrzymywane przez rodziców.

Robisz standardowe fikołki i zrzucasz winę na wszystkich, byle nie na siebie. Tak, mamy nadmiar facetów w mniejszych miejscowościach, ale to nie znaczy, że "elo" i po problemie xD
  • Odpowiedz
To niech ruszą dupy i coś z tym zmienią.


@zmarnowany_czas: to #!$%@? i zmień coś z dzietnością. czemu dupe zawracasz? Co chcesz od ludzi? Sam coś z tym zrób? 20 gnoi możesz nastukać, kto Ci broni?

jak chodzi o dzietność - to już jest nasz problem. jeśli chodzi o coś innego to już jest ich problem tak?

taki obraz tego pięknego społeczeństwa. Jak cie dotyka to już jest nasz problem, jak
  • Odpowiedz
@dzem_z_rzodkiewki: luka edukacyjna to bzdura - no chyba że ma coś na myśli, czego nie zrozumiałem. Główne powody, z tych których nie podał:

- zbyt wysokie podatki i koszty utrzymania.
- Nierówność prawna, kobiety są lepiej traktowane.
- Nieustandaryzowane prawo i alimenty - polecam popatrzeć jak to jest w Szwecji albo Niemczech.
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: no to może niech ruszą dupę? Nikt im wszystkiego na tacy nie przyniesie. Skoro ja, w tamtym czasie duży i nieśmiały przegryw, mogłem wyjechać, znaleźć żonę, a następnie namówić ją do przyjazdu tu gdzie mieszkamy, to każdy jeden idiota może to zrobić. Tylko do tego trzeba ruszyć dupę i działać, a płakanie w internecie jest przecież łątwiejsze.
  • Odpowiedz
Lepsze byłoby "bykowe" od 30 r.ż. - wyższe składki na wszystko, skoro do trzydziestki nie ogarnąłeś się z założeniem rodziny i zrobieniem chociaż 1 dziecka, a od tego pierwszego dziecka wjazd ulg podatkowych taki, że kolejne dziecko nie obniży komfortu życia rodziny


@moll: Tylko jeśli wprowadzimy też "krowie" bo jak to tylko dla facetów to od razu #!$%@? z cuckoldstanu.
  • Odpowiedz
@moll: kaszojady, dziecioroby - imo szukacie na siłę. Powód jest prosty - komfort życia i pieniądze. Tylko tyle i aż tyle. Cała reszta to konsekwencja tego. Zmiana stylu życia, mentalu ludzi też ma znaczenie, ale jak to jest że dużo ludzi, nawet buntowników, w pewnym momencie chce mieć dzieci, a ich nie ma przez kiepskie zarobki? Taki problem by nie istniał, gdybym zarabiał tyle, ile zarabiałem w uk.
  • Odpowiedz
no to może niech ruszą dupę? Nikt im wszystkiego na tacy nie przyniesie. Skoro ja, w tamtym czasie duży i nieśmiały przegryw, mogłem wyjechać, znaleźć żonę, a następnie namówić ją do przyjazdu tu gdzie mieszkamy, to każdy jeden idiota może to zrobić. Tylko do tego trzeba ruszyć dupę i działać, a płakanie w internecie jest przecież łątwiejsze.


@zmarnowany_czas: AHA JUŻ WIDZĘ JAK DZIEWCZYNA KTÓRA PRACUJE W KORPO WRACA DO POWIATOWEGO

Tak
  • Odpowiedz
@zmarnowany_czas: dawaj najbystrzejszy wyjaśnij mi tą kwestie.

to że niema infrastruktury dla wychowania dzieci to też pewnie wina ludzi nie społeczeństwa tak? Niech se zbudują chamy #!$%@?, nam tylko robole na emerytury są potrzebne, to jest najważniejsze.

w mojej okolicy przedszkole z jedzeniem 2000. x3 to jest 6000. Jakie trzeba mieć przy tym zarobki? Mediana zarobków w tym kraju to 4200. Znasz matematykę? To jest zagadka dla takich bystrzaków jak ty.
  • Odpowiedz
Żyjesz w #!$%@? społeczeństwie i masz wobec społeczeństwa obowiązki. Chcesz żyć w 100% na swoich zasadach, to #!$%@? żyć w puszczy.


@zmarnowany_czas Coś takiego niestety nie jest w Polsce możliwe
  • Odpowiedz