Wpis z mikrobloga

Chyba właśnie zmniejszenie. Jakiś podatek od braku dzieci, wyższe składki emerytalne itp. Wyższy podatek dochodowy. samo 800+ to trochę bykowe ale w wersji soft. Musieliby dokręcić śrubę bezdzietnym dorosłym.


@WielkiPowrut88: w ten sposób tylko przyspieszysz wyludnianie.
No chyba, że jednocześnie zamkniesz granice ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@moll: jakby coś takiego wprowadzili, to na drugi dzień by mnie nie było w tym kraju z kartonu polepionego gównem i trytytkami.

Nie podpowiadaj ( ͠° °)
  • Odpowiedz
Jeżeli od czegoś bym zaczął to od uświadomienia ludzi, że obecny model poświęcania całego życia dziecku jest chory. Dzieci nie mają z tego korzyści a rodzic się zajeżdża zupełnie beż sensu. Jeżeli bym gdzieś szukał tych zmian kulturowych to właśnie w tym nadmiernym poświęceniu obecnych rodziców co tworzy z rodzicielstwa gówniane życie.


@Herubin: chora to jest przede wszystkim organizacja życia społecznego wymuszona przez obecny model gospodarczy i o ile dekada to
  • Odpowiedz
@wykolejony: aż tak to nie, spokojnie xD po prostu dobry chłopak jesteś, grzeczny, dzień dobry zawsze mówisz. Taki zasługuje na domowe ciepło i rodzinę
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik
tak ty zaczoles mnie obrażać pierwszy z nas dwóch, to samo bylo z poprzednim rozmówcą którego przeprosiłem.

O wykresie nikt nic nie pisał. To czysta statystyka, co tam moze byc bez sensu? 30% mężczyzn w wieku rozrzodczym nie uprawialo nigdy seksu. Twoim zdaniem to nie ma zadnego wplywu na dzietnosc? czy co tu jest bez sensu?

Nie musze znac różnicy miedzy żłobkiem a przedszkolem, chodziło mi o koszty.

Tutaj masz z
Sarza01 - @ZielonyRozpustnik
 tak ty zaczoles mnie obrażać pierwszy z nas dwóch, to s...

źródło: temp_file2131769477899213032

Pobierz
  • Odpowiedz
acha czyli jak się olewa płaczącego niemowlaka i zostawia sie go samego w pokoju, żeby spał w swoim łóżku a rodzice mieli czas dla siebie, to kortyzol zalewający jego mozg, nie zadziała na niego negatywnie?


@ciemnienie: Acha, czyli sobie coś z dupy wymyśliłeś. Nie poświęcanie całego swojego życia dziecku nie oznacza, że masz mieć je w dupie. Życie to nie skrajności.
  • Odpowiedz
@zmarnowany_czas jest jeszcze masa państw poza UE, może warto się dokształcić zanim zacznie się mądrować? Jak ktoś ma wykształcenie i doświadczenie to masa krajów przyjmie chętnie inżynierów, lekarzy i nie tylko
  • Odpowiedz
Po tym niżu nastąpi wyż demograficzny i znowu nas będą straszyli że jest nas za dużo i się ziemia przeludnia a potem znowu jak to zwolni to będzie grzane że wymieramy i gitara ja tam chciałbym żyć w polsce która ma 20 milionów ludzi ciekawe jak to będzie wyglądało czy będzie większa dostępność mieszkań jakieś może socjalne po bezdzietnych co całe życie robili na kredyt spłacili i wykorkowali.
Ciekawe jak wpłynie automatyzacja
  • Odpowiedz
Chyba właśnie zmniejszenie. Jakiś podatek od braku dzieci, wyższe składki emerytalne itp. Wyższy podatek dochodowy. samo 800+ to trochę bykowe ale w wersji soft. Musieliby dokręcić śrubę bezdzietnym dorosłym. (oczywiście z wyłączeniem tych którzy mają udokumentowaną bezpłodność)


@WielkiPowrut88: Z pewnością, ktoś kogo na nic nie będzie stać, na pewno znajdzie sobie dziewczynę, a potem ta dziewczyna, która też nic nie będzie miała, zrobi sobie z nim dziecko, genialny plan xd

Niska
  • Odpowiedz
@Herubin: to co dokładnie masz na myśli? Bo jak mlode chce spać tylko na rękach albo obok kogoś w łóżku, to wtedy musisz wybierać - albo jego (naturalne) potrzeby albo twoje (wolny wieczor). Nasi rodzice lub babki po prostu by zamknęli drzwi i czekali az dziecko przestało płakać w swoim łóżeczku.
Co więcej, male dziecko jest w stanie skupić swoją uwagę na dłużej stopniowo, w zależności od dziecka. Dwulatek nie będzie
  • Odpowiedz