Wpis z mikrobloga

a no i dziecko nie kosztuje. Przedszkole to nie żłobek wiec żłobek to nie koszt. prawda @ZielonyRozpustnik?


@Sarza01: ale jak już prowadzisz dyskusje sam ze soba to po #!$%@? mnie wołasz? Ty chyba cierpisz na analfabetyzm a nie na dysleksję jełopie. gdzie niby napisałem, ze dziecko nie kosztuje? gdzie napisałem, ze żłobek to nie koszt? kretynie ja pisałem, ze żłobek to większy koszt od przedszkola. jak ja mam z Tobą
  • Odpowiedz
Lubicie ekstrema,


@moll: Jedyną ekstremiską jest tu ty. Ja nie zgłaszałem żadnych postulatów, więc kim mielibyśmy być my? Wyobraź sobie, że ktoś systemowo chce bozbawić cię możliwości płodzenia, albo chce odebrać ci dzieci. Niemiłe, co? Za to ty nie masz żadnych oporów przed snuciem pomysłów o traktowaniu ludzi jak bydło rozpłodowe, z przymuszaniem ich do reprodukcji, bo potrzeba ci dużo mięsa w twoim idealnym systemie.
  • Odpowiedz
oczywiście winne są


@ZielonyRozpustnik:
oczywiście my jesteśmy winni nie? Tak fajnie wskazać palcem. Ten jest winny, czy tamten? Bo ty na pewno wiesz. a no i na pewno nie ty jesteś winny, to jest pewnik.

Bo jak byś potrafił czytać to ja nigdzie winnego nie wskazywałem. No chyba że zacytujesz? Czy może:

ale jak już prowadzisz dyskusje sam ze soba to po #!$%@? mnie wołasz? Ty chyba cierpisz na analfabetyzm a
  • Odpowiedz
incel i hipergamia to wasze wyimaginowane wymówki na to, ze nie nadążacie za ewolucja społeczeństwa i nie potraficie się do niego zaadaptować. oczywiście winne są wszystkiemu kobiety bo w końcu maja takie prawa jak mężczyźni, stały się niezależne i są w końcu traktowane jak ludzie.


@ZielonyRozpustnik: @moll
to jest w ogóle HIT z twojej strony. i właśnie dla tego uważam was za skrajnych hipokrytów. jesteście takim samym problemem jak ten z
  • Odpowiedz
oczywiście my jesteśmy winni nie? Tak fajnie wskazać palcem. Ten jest winny, czy tamten? Bo ty na pewno wiesz. a no i na pewno nie ty jesteś winny, to jest pewnik.


@Sarza01: a kogo ja niby wskazałem palcem?

Bo jak byś potrafił czytać to ja nigdzie winnego nie wskazywałem.


@Sarza01: lol xD sam napisałeś, ze intel i hipergamia to są problemy. problemy ludzi którzy o swoja sytuacje obwiniają kobiety xD
  • Odpowiedz
No i jeszcze kolega @ZielonyRozpustnik określa jedną cześć społeczeństwa jako tą gorszą. Ta grupa która jemu nie pasuje to jest ta gorsza. Ci co nie nadążają, nie potrafią sie adoptować.

Jednocześnie chciałby by ci sami ludzie których obraża wzięli się i zrobili to czego on chce. Nie widzisz tu jakichś zgrzytów piękny królewiczu?


@Sarza01: fajne urojenia. wlazłem do tej gownianej kąpieli na chwile ale dalej baw się sam. i tak nie
  • Odpowiedz
tylko się ZAADAPTOWALEM


@ZielonyRozpustnik: łał, chcesz medal? Uważasz się za lepszego, bo masz ładniejszą mordę. Zaskoczę cie, też mam. tylko nie uważam sie za lepszego. kumasz czaczę?

Nie jesteś kimś lepszym tylko dlatego że masz kobitę i dzieciaka stary. To potrafi osiągnąć para żuli.

Chodzi o to jakie dzieciństwo zapewnisz temu dziecku, a nie o to żeby je zrobić.

tarzanie w głownie przy tym to jak komplement.


@ZielonyRozpustnik: gratuluje komplementów.
  • Odpowiedz
Uważasz się za lepszego, bo masz ładniejszą mordę.


@Sarza01: wiesz co oznacza "zaadaptować się"? czy znowu zwalisz na dysleksję? swoja droga nawet błędy przestałeś popełniać, zobacz jak szybko cie wyleczyłem xD

Nie jesteś kimś lepszym tylko dlatego że masz kobitę i dzieciaka stary.


@Sarza01: nigdzie nic takiego nie napisałem.

To potrafi osiągnąć para żuli.


@Sarza01: a czy para żuli potrafi stworzyć zdrowa, niedysfunkcyjna rodzine i zapewnić wszystko co niezbędne
  • Odpowiedz
obniżyłem swoje standardy dyskusji


@ZielonyRozpustnik: te standardy gdzie sie kłócisz bez podania żadnych danych, a jak ktoś wyciąga dane to nawet ich nie sprawdzasz tylko dalej twierdzisz że masz racje i sie kłócisz? To jest ten wysoki standard?

zaadaptować się


@ZielonyRozpustnik: ale co ma twój jednostkowy przypadek do dzietności? Nic. zero. bez znaczenia. tyle że sie pochwaliłeś. świetnie, gratuluje. To jest ten wysoki poziom dyskusji? Twój jednostkowy przypadek, subiektywna ocena?
  • Odpowiedz
zestaw


@moll: No #!$%@?, w ogóle.

Lepsze byłoby "bykowe" od 30 r.ż. - wyższe składki na wszystko, skoro do trzydziestki nie ogarnąłeś się z założeniem rodziny i zrobieniem chociaż 1


Ja chcem wincyj miensa w systemie. Zmuście łonych, mówie wom. Przymuśta bydło do rozpłodu.
  • Odpowiedz
Przestań pasożytować na innych i pozwól żeby żyli tak jak im się podoba. Nie twoją sprawą są wybory innych.


@niebieskatrytytka: po pierwsze, pasożytami to są bezdzietni. Po drugie, póki żyjemy w społeczeństwie, wybory innych są jak najbardziej moją czy twoją sprawą.
  • Odpowiedz
bezludną wyspę


@moll: Typowy wykopowy prostak psychopata. Ty #!$%@?, skoro jedyny sposób na życie jaki znasz to pasożytnictwo, upodlenie i odbieranie godności ludziom. Co za tępak.
  • Odpowiedz