Wpis z mikrobloga

@ZielonyRozpustnik
Pisalem o tym mieście cwoku. Co za różnica zlobek czy przedszkole - to sa koszty które musisz ponieść cepie.

Tempy cepie, mi bedzie robot dupe podcierał jak ty bedzisz dzownil do gowniaka żeby przyjechal chociaż raz na kwartał. Ale on tez pewnie będzie miał dosc takiego troglodyty.

ty sadzisz ze ci dadza kiedys medal albo przywileje bo gowniaka
  • Odpowiedz
@ciemnienie: ja się spotykam... I przy takich osobach zaczynasz się zastanawiać co jest z Tobą nie tak, skoro Twoje dziecko w wieku lat 3-4 "może więcej" niż 9-10-latek z jego otoczenia
  • Odpowiedz
@Sarza01 mam mnostwo argumentow ludzi rozumnych ale dla takiego ułomka co zdania bez inwektyw nie umie napisac, poza tym nie rozumie czym sie rozni zlobek od przedszkola to moga byc niezrozumiale. Skad mam niby wiedziec, ze piszesz o warszawie skoro slownictwo masz typowego wioskowego przyglupa?

Robot Ci bedzie dupe podcieral, dobre sobie xd co najwyzej hindus
  • Odpowiedz
@dzem_z_rzodkiewki: Normalnie byłby to piękny widok, mniej ludzi to więcej zasobów przypadających na każdego i wszystkim żyłoby się lepiej. No ale niestety mamy system emerytalny i finansowy który bez udawanego wzrostu jebnie i przez to jest zupełnie odwrotnie xD Cieszę się że to jebnie
  • Odpowiedz
Normalnie byłby to piękny widok, mniej ludzi to więcej zasobów przypadających na każdego i wszystkim żyłoby się lepiej. No ale niestety mamy system emerytalny i finansowy który bez udawanego wzrostu jebnie i przez to jest zupełnie odwrotnie xD


@Werdna: No bo niestety nikt nie podumał że jak bardzo liczne pokolenie babć z których wiele nigdy nie pracowało przez całe życie, będzie miało wiek przejścia na emeryturę 55 lat (pomostówki, mundurowe
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik

sam zacząłeś dostosowuje sie do twojego poziomu.

Nie odniosłeś sie merytorycznie do żadnego argumentu takze wiesz xD tyle twoje co moj zmarnowany czas.

Byl wykres ze statystyka, byly pytania o infrastrukturę. Ale lepiej kogos obrzucic gownem nie? Zawyzasz poziom xD
  • Odpowiedz
@ciemnienie

@Herubin: pozwole się wtrącić, że nasza wiedza o psychologii, rozwoju i potrzebach dzieci stoi wyżej, niż wiedza naszych matek czy babek, stąd większy nakład czasu i zaangażowania jaki rodzice współcześnie poświęcają swoim dzieciom.


Tylko to nieprawda bo całkowicie odwrotnie badania przeprowadzone w ostatnich kilkudziesięciu latach na bliźniętach pokazywały że znacznie przecenia się wpływ wychowania i nawet nasz charakter czy poziom szczescia wynika głównie z genów. Nie ma naukowych
  • Odpowiedz
@Herubin: acha czyli jak się olewa płaczącego niemowlaka i zostawia sie go samego w pokoju, żeby spał w swoim łóżku a rodzice mieli czas dla siebie, to kortyzol zalewający jego mozg, nie zadziała na niego negatywnie?
  • Odpowiedz
Lepsze byłoby "bykowe" od 30 r.ż. - wyższe składki na wszystko, skoro do trzydziestki nie ogarnąłeś się z założeniem rodziny i zrobieniem chociaż 1 dziecka


@moll: cioci chyba sufit spadł na głowę.
  • Odpowiedz
@Sarza01 ja zaczalem? Rzucasz miesem od samego poczatku, wyzywasz kazdego od klaunow i pajacow, do poziomu ktory prezentujesz bardzo mi daleko mimo, ze probowalen sie dostosowac. Wykres #!$%@? warty, juz iedna osoba Ci wytknela dlaczego ale nawet to do Ciebie nie dotarlo, to co sie mam produkowac. A no i roznica miedzy zlobkiem a przedszkolem jest taka, ze miejsce w przedszkolu panstwowym masz zapewnione tylko jak sie nie ogarniesz to niekoniecznie
  • Odpowiedz