Wpis z mikrobloga

Dlaczego faceci muszą być tacy agresywni, bez emocji, empatii i człowieczeństwa? Zero ludzkich odruchów, tylko maszyny, którym nadrzędnym celem jest zarabiać hajs, bo nie liczy się dla nich być, tylko mieć, i to nie dla siebie, ale by pokazać się innym, że jest lepszy. Pieprzony wyścig szczurów. Na co to komu? Rywalizacja w imię czego? Tylko coraz lepszy telewizor, samochód, zamiast skupić się na budowaniu szczęścia na rzeczach niematerialnych.
Trudno dziś przez to o normalnego faceta, który ma uczucia, nie jest robotem.

Hajs hajs hajs, sława, podziw.
Do tego agresja, narzucanie własnego zdania, które w jego odczuciu jest jedyne słuszne.

Nie mówię tutaj o swoim facecie. Mój potrafi uronić łzę i cieszy mnie to. Ale większość facetów taka nie jest. Faceci nie potrafią nawet kochać, wymuszają seks fochami, zamiast dać poczucie bezpieczeństwa i świadectwo swoich uczuć kobiecie. Wystarczy ją wysłuchać, być pomocnym, rozumieć jej uczucia, być empatycznym dla słabszych, i dla zwierząt, nie być zapatrzonym w czubek własnego kootasa chamem, liczyć się ze zdaniem innych.

Dziś o takiego bardzo trudno. Pieprzone zwierzęta.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #przemyslenia
  • 179
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: ciężko założyć rodzinę bez kasy. Jak nikt z pary nie ma wsparcia rodziców i oboje zarabiają minimalną to mają nikłe szansę na życie na poziomie. Albo jedną pensję wyrzucą w najem albo w kredyt. I w obu wypadkach to nie będzie zbyt duże mieszkanie
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: mówisz o dużych chłopcach, nie o facetach. Oni tak mają, to takie zawody w pompowaniu klaty i popisywaniu się zaczerpnięte z czasów młodzieńczych. Takie tańce godowe żeby zwrócić na siebie uwagę samic. I najlepsze jest to, że zwracają.... z Wami babami wcale nie jest lepiej, nigdy nie wiecie czego chcecie, ale każda chciałaby rządzić. Z resztą, foch to Wasz wynalazek...
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus:
To samo mogę napisać jako ten normalny facet. Trudno o normalną kobietę, która zwróci na takiego uwagę, wszystkie tylko patrzą na zasobność portfela i to przez pryzmat otaczających faceta drobiazgów (czy ma ekskluzywny samochód, telefon, ubranie). Więc jak ten normalny przypadkiem będzie też zamożny, to też go nie zauważą, bo normalny nie będzie się z tym obnosił trwoniąc dorobek na niepotrzebne gadżety, ani chwalił że ma milion ulokowany wiedząc,
  • Odpowiedz
to jest to tylko twoja opinia poparta jedynie wysrywami przegrywów.


@AlienFromWenus: Dokładnie jest to tylko moja opinia poparta 20 latami randkowania i bycia w związkach z płcią przeciwną.

dziwne masz poglądy


@AlienFromWenus: Dlaczego dziwne. To jedynie słuszne poglądy, które prowadzą do szczęśliwego związku, szczęśliwego zarówno dla kobiety jak i mężczyzny. Dziwne to są poglądy kobiet, które prowadzą do totalnej destrukcji, najpierw życia faceta, a potem swojego i całej
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Ale ty non stop jakieś wysrywy piszesz, weź chłopie przynajmniej jakąś linię poglądów obierz jak chcesz trollować, a nie co komentarz przeciwstawne treści.
  • Odpowiedz
Trochę offtop ale gdzie wy spotykacie te wszystkie kobiety materialistki lecące na hajs? xD Jak żyję takiej nie spotkałem, żadna nigdy nie wykazała zwiększonego zainteresowania z uwagi na pieniądze, samochody ani podróże dookoła świata. Za to muszę przyznać wykopkom rację w innej kwestii - bycie chamem i typowym „samcem” faktycznie działa cuda. Sorry @AlienFromWenus ale mam za dużo kolegów, dobrych chłopaków którzy zrobiliby dla swoich nieistniejących partnerek dosłownie wszystko. Też kiedyś
  • Odpowiedz
Ale większość facetów taka nie jest. Faceci nie potrafią nawet kochać, wymuszają seks fochami, zamiast dać poczucie bezpieczeństwa i świadectwo swoich uczuć kobiecie.


@AlienFromWenus: Dlatego ze kobiety wspolnie wypracowaly taka kulture, ze asertywnosc w informowaniu o swoich uczuciach to jest "obrazanie" i potem trzeba za to przepraszac, a zamiast tego powinno sie nagle z nieznanego powodu zrobic opryskliwym, odmawiajac odpowiedzi na pytanie dlaczego, i ciagle strzelac fochy tak dlugo az
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: równie dobrze mogę zapytać, a czemu kobiety muszą kierować się empatią i emocjami zamiast podejść do wszystkiego obiektywnie i z zimną głową, a jak coś idzie nie po ich myśli to wylewają frustracje na wszystko wokół?
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: masz trochę racji, ale no niestety, kobiety też za grosz nie rozumieją facetów, jak widać.
Mamy dużo więcej stresu i chcemy zarabiać, żeby zapewnić dzieciom i sobie lepszą i bezpieczną przyszłość.
A jak mimo tej ciężkiej pracy i stresów, kobieta przez X dni nie ma siły albo ochoty, żeby spełnić naszą potrzebę odstresowania się... to się można nieźle wkurzyć. I potem ciężko liczyć się ze zdaniem takiej i być
  • Odpowiedz