Wpis z mikrobloga

Dlaczego faceci muszą być tacy agresywni, bez emocji, empatii i człowieczeństwa? Zero ludzkich odruchów, tylko maszyny, którym nadrzędnym celem jest zarabiać hajs, bo nie liczy się dla nich być, tylko mieć, i to nie dla siebie, ale by pokazać się innym, że jest lepszy. Pieprzony wyścig szczurów. Na co to komu? Rywalizacja w imię czego? Tylko coraz lepszy telewizor, samochód, zamiast skupić się na budowaniu szczęścia na rzeczach niematerialnych.
Trudno dziś przez to o normalnego faceta, który ma uczucia, nie jest robotem.

Hajs hajs hajs, sława, podziw.
Do tego agresja, narzucanie własnego zdania, które w jego odczuciu jest jedyne słuszne.

Nie mówię tutaj o swoim facecie. Mój potrafi uronić łzę i cieszy mnie to. Ale większość facetów taka nie jest. Faceci nie potrafią nawet kochać, wymuszają seks fochami, zamiast dać poczucie bezpieczeństwa i świadectwo swoich uczuć kobiecie. Wystarczy ją wysłuchać, być pomocnym, rozumieć jej uczucia, być empatycznym dla słabszych, i dla zwierząt, nie być zapatrzonym w czubek własnego kootasa chamem, liczyć się ze zdaniem innych.

Dziś o takiego bardzo trudno. Pieprzone zwierzęta.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #przemyslenia
  • 178
  • Odpowiedz
ale ja nie oczekuje to dlaczego dla mnie nie mogą być inni?


@AlienFromWenus: Oczywiście, że tego właśnie oczekujesz. Żadna kobieta nie chce #!$%@? za chłopaka. Zazwyczaj pierwszy związek z kobietą leczy każdego chłopaka z wszelkiej empatii i ludzkich odruchów, bo to po prostu nie działa, po prostu nie działa. Tak samo z narzucaniem własnego zdania. Facet nie ma tu wyboru, albo narzuca własne zdanie, albo staje się podnóżkiem, ofiarą kobiecej przemocy,
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Kobiety dzisiaj tak wspaniale traktują mężczyzn, że gdyby nie to, że mam kilka super koleżanek z wartościami i są dobrymi kumpelami, niektóre żonami i matkami, to już dawno pewnie zostałbym mizoginistą po tych, z którymi miałem kontakt na tinderze. xD

Na liście są:
-ghosting
-brak zaangażowania i inicjatywy
-oszukiwanie wyglądem na zdjęciach
-pretensjonalne zachowanie
-brak empatii
-cynizm
-materializm
-wycofanie społeczne
-brak zainteresowań
  • Odpowiedz
Jedno piszesz, że chcesz, a w rzeczywistości myślisz o czymś innym, jak to kobieta.


@kupkesobieciagne:

Buahaha nie znasz mnie, dowodów też nie masz na twoje teorie z doopy ale to ja jestem idiotką? XD jesteś za bardzo przekonany o własnej nieomylności ale to typowe dla niebieskich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gardzę takimi typami, którzy coś sobie ubzdurają na czyjś temat i jeszcze się prują, gdy ktoś ich
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus co cie w ogóle obchodzą inni faceci? Masz swojego to odczep się od reszty. Co ci do tego czy ktoś chce zarabiać czy jeszcze coś innego robić w życiu? Zajmij się sobą i nie marudź zamiast naprawiać wszystkich dookoła. Albo zmień środowisko/pracę skoro wszyscy tacy źli.
  • Odpowiedz
ciekawie się to czyta chwilę po artykule o tym, że dużo facetów pozatrudniało się do domów pogrzebowych po to by gwałcić zwłoki dzieci i kobiet i że po kilkadziesiąt lat nikt ich nie łapał


@Feministka2000: Ciekawymi rzeczami się interesujesz( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
czy kosmita z wykopu to przykłady facetów których bym kijem nie tknęła, typowe samce


@AlienFromWenus: jeśli jeszcze nie przyjęłaś tego do świadomości, wykop to jest naprawdę solidny ściek zwłaszcza jeśli chodzi o pojmowanie kobiet, związków i relacji i większość mizoginów jest konkretnie zamknięta w bańce pillowo-mizoginistycznej.

Świat i faceci nie wyglądają tak jak tutaj opisujesz, a kosmita to jeden z tych co mnie czasem przerażają
  • Odpowiedz
dobra praca i samochód to bezpieczeństwo, na wypadek choroby jej czy dziecka. To nie materializm.


@AlienFromWenus: Czy to się łapie na "nie liczą się aż tak pieniądze"? Istotnie dziwne definicje :O
  • Odpowiedz
Oczywiście, że tego właśnie oczekujesz. Żadna kobieta nie chce #!$%@? za chłopaka. Zazwyczaj pierwszy związek z kobietą leczy każdego chłopaka z wszelkiej empatii i ludzkich odruchów, bo to po prostu nie działa, po prostu nie działa. Tak samo z narzucaniem własnego zdania. Facet nie ma tu wyboru, albo narzuca własne zdanie, albo staje się podnóżkiem, ofiarą kobiecej przemocy, fizycznej i psychicznej, a na końcu jest rozwód samotność i śmierć. Kobieta nigdy nie
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Trudno dziś przez to o normalnego faceta, który ma uczucia, nie jest robotem.

Potem takiego faceta wykręcacie jak gąbkę i wykożystujecie jego uczucia przeciwko niemu samemu. Manipulujecie nimi by czerpać z tego korzyści. Facet w dzisiejszych czasach po prostu się boji otworzyć.
  • Odpowiedz