Wpis z mikrobloga

Dlaczego faceci muszą być tacy agresywni, bez emocji, empatii i człowieczeństwa? Zero ludzkich odruchów, tylko maszyny, którym nadrzędnym celem jest zarabiać hajs, bo nie liczy się dla nich być, tylko mieć, i to nie dla siebie, ale by pokazać się innym, że jest lepszy. Pieprzony wyścig szczurów. Na co to komu? Rywalizacja w imię czego? Tylko coraz lepszy telewizor, samochód, zamiast skupić się na budowaniu szczęścia na rzeczach niematerialnych.
Trudno dziś przez to o normalnego faceta, który ma uczucia, nie jest robotem.

Hajs hajs hajs, sława, podziw.
Do tego agresja, narzucanie własnego zdania, które w jego odczuciu jest jedyne słuszne.

Nie mówię tutaj o swoim facecie. Mój potrafi uronić łzę i cieszy mnie to. Ale większość facetów taka nie jest. Faceci nie potrafią nawet kochać, wymuszają seks fochami, zamiast dać poczucie bezpieczeństwa i świadectwo swoich uczuć kobiecie. Wystarczy ją wysłuchać, być pomocnym, rozumieć jej uczucia, być empatycznym dla słabszych, i dla zwierząt, nie być zapatrzonym w czubek własnego kootasa chamem, liczyć się ze zdaniem innych.

Dziś o takiego bardzo trudno. Pieprzone zwierzęta.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #przemyslenia
  • 162
  • Odpowiedz
Dlaczego faceci muszą być tacy agresywni, bez emocji, empatii i człowieczeństwa? Zero ludzkich odruchów, tylko maszyny, którym nadrzędnym celem jest zarabiać hajs, bo nie liczy się dla nich być, tylko mieć, i to nie dla siebie, ale by pokazać się innym, że jest lepszy. Pieprzony wyścig szczurów. Na co to komu? Rywalizacja w imię czego? Tylko coraz lepszy telewizor, samochód, zamiast skupić się na budowaniu szczęścia na rzeczach niematerialnych.

Trudno dziś przez
  • Odpowiedz
Gdyby wam się to nie podobało to byście tacy nie byli, ba, sami namawiacie różowe by też były takie inaczej zginą w wielkim świecie.


@AlienFromWenus: Bzdury.

Zwalasz wasze winy na kobiety i jeszcze wmawiasz, że to oznacza bycje peezda. Między jednym a drugim jest przepaść


@AlienFromWenus: Nie ma przepaści. Albo rządzisz ty, albo ona. Albo ty masz decydujące zdanie, albo ona. Nie ma nic pomiędzy. I kobiety nie znoszą jeśli
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: W czym problem jeśli już masz swojego faceta, który ochroni cię od reszty chamów?

A jeśli udało się znaleźć mężczyznę który ci pasuje, to przecież najlepszy dowód, że nie wszyscy tacy są.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: od razu widać że Twój facet to pi%da bez ambicji a Ty jesteś zazdrosna o laski które mają facetów z Twojego opisu, dlatego wolała byś żeby wszyscy byli tacy jak Twój pajac, żeby tylko inni nie mieli lepiej, to jest tak proste do rozgryzienia że aż jestem w szoku
  • Odpowiedz
Dlaczego faceci muszą być tacy agresywni, bez emocji, empatii i człowieczeństwa? Zero ludzkich odruchów, tylko maszyny, którym nadrzędnym celem jest zarabiać hajs, bo nie liczy się dla nich być, tylko mieć, i to nie dla siebie, ale by pokazać się innym, że jest lepszy. Pieprzony wyścig szczurów.


@AlienFromWenus: Przestań się obracać wśród takich mężczyzn to przestaniesz się zastanawiać dlaczego tacy muszą być.

PS Kobiety są dokładnie takie same, wycierają sobie empatią
  • Odpowiedz
Bzdury


@Jah00:

Prawda.

Więc musisz być agresywny i stawiać na swoim, musisz być nieczułym na jej płacze i protesty. Inaczej związek zakończy się katastrof


@Jah00:

Mój poprzedni zakończył się między innymi z tego powodu
Bo ex był toksyczny, za daleko stawiał granicę jednocześnie próbując wejść mi na głowę.

Jeżeli facet ulegnie to zostanie to bezwzględnie wykorzystane przez kobiet


@Jah00:

Bzdury, raz jedno odpuszcza raz drugie

Chyba że któreś zna
  • Odpowiedz
Pretensje do siebie XD


@Wyrewolwerowanyrewolwer:

Pretensje mogę mieć wtedy gdy coś jest moją winą a nie czyjąś.

Wy macie pretensje do siebie że jakieś kobiety wolą czarnych od was?

To teraz narzekacie na dokładnie ten stan rzeczy którego chciałyście xd


Ech, baby to jak zwykle.


@Wyrewolwerowanyrewolwer:

Na nie chciałam więc o uj ci chodzi, gdyby było dobrze z wami to bym nie narzekała. Wypowiadam się z siebie jedynie, więc mam
  • Odpowiedz
@brere: jestem ebnięta bo chcę by facet okazywał emocje? XD a jakbym chciała twardego jak głaz, to też byłabym ebięta i do tego p0lka xD wam to zawsze źle a baby zawsze winne wszystkiemu i podłe xD
  • Odpowiedz
Na pocieszenie dodam tylko, że musisz posiadać w sobie niewiele tej empatii, żeby #!$%@?ć wszystkich w jeden śmietnik, nie zastanawiając się nad innymi bańkami.


@aki_:

Mnie jak widzisz też wrzucili, że przecież sama jestem sobie winna bo my baby lubimy łobuzów itp. To normalna praktyka na wykopie
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Kobiety od najmłodszych lat otwarcie okazują obrzydzenie chłopcom i mężczyznom z cechami których rzekomo szukasz, więc tacy mężczyźni albo już dawno te cechy w sobie zwalczyli, albo ich nie spotkasz bo nie podrywają kobiet. A poza tym ty już masz chłopa to co cię obchodzi czy jeszcze są tacy na rynku
  • Odpowiedz