Wpis z mikrobloga

@MordimerMadderdin Niby nie wolno, tak samo jak nie wolno przechodzić na czerwonym świetle na pustej drodze w środku nocy¯_(ツ)_/¯
Po prostu takie ślepe zasłanianie się przepisami byle się do kogoś d-----ć jest dla mnie strasznie słabe. Dopóki nikt nikomu życia nie utrudnia to w czym problem? Przecież ten pojazd w żadnym stopniu nie utrudnia ruchu w tych okolicznościach.
  • Odpowiedz
@MordimerMadderdin: daj mu spokój, poszedł się tylko w krzaki wysrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ten sam kierowca:
Hur durr, chcesz ze spryskiwacza? Wypad na ścieżkę rowerowa pedalisto, zaraz cie rozjade moim audi a6 tjuring kombi quetro 2.0 tdi heheh
  • Odpowiedz
Skoro ode mnie wymaga się restrykcyjnego przestrzegania przepisów


@MordimerMadderdin: nie od Ciebie się wymaga, tylko zdrowy rozsądek wymaga od rowerzysty szacunku do rozpędzonych metalowych puszek, życie ma się tylko jedno.

Niechaj w--------a na parking albo wjedzie se na podwórko.


@MordimerMadderdin: co jeśli mu się zepsuło? gdzie tam dalej miał go zostawić?
  • Odpowiedz
Jak smutne trzeba mieć życie


@kiszczak: wytłumacz to "aktywistom" jeżdżącym za rowerzystami, żeby nagrać ich nieposłuszeństwo drogowe, bo na pustej drodze jadą droga, a nie krzywym chodnikiem nazywanym sciezka rowerowa xD

Rowerzyści mają szacunek do kierowców, kierowcy mają szacunek do rowerzystow, tak to ma działać? Czy tylko prawo większego pojazdu działa?
  • Odpowiedz
@huudyy Jeszcze nie widziałem że jak komuś auto się zepsuje to zjeżdża do lewej krawędzi a nie prawej. ¯_(ツ)
Żeby chłop jeszcze zjechał na maksa tak żeby jak najmniej zastawiać tej ścieżki a stanął sobie poprostu na środku XD Szkoda że jak się pojawi gdzieś na 5 metrów ścieżka to pewnie ten sam kierowca będzie kazał na nią w---------ć bo utrudniasz mu ruch ¯_(ツ)
  • Odpowiedz
@huudyy Wyobraź sobie że mają. Jakoś się w większości mieścimy razem na drodze, nawet czasami wpuszczamy jeden drugiego itp. co nie znaczy że nie trafiają się debile (też nie jestem bez winy, choć na ponad 90k km na publicznych drogach jeden mandat to niezły wynik). Nie lubię cwaniactwa i kolbinatorstwa na drodze i zgłaszam bez skrupułów takich gamoni i będę to robił.
  • Odpowiedz