Wpis z mikrobloga

- weź mnie trzaśnij fotę, że zapracowana razem z plebsem w zatłoczonym pociągu jeżdżę i nie straszne mi na ziemi siedzieć, taka ze mnie poczciwa i normalna kobita, jak ten plebs
- te kaśka, ale siedzisz obok wolnego miejsca, na które rzuciłaś swoją torebkę
- dooobra #!$%@?, rób. nikt się nie zorientuje. u trzaskowskiego działa, u mnie też zadziała

#bekazlewactwa #sejm #polityka
grimhzr - - weź mnie trzaśnij fotę, że zapracowana razem z plebsem w zatłoczonym poci...

źródło: kotula

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
Wykop w pigułce!!!
Oryginale zdjęcie ma podpis o „wygodniejszym siedzeniu na podłodze” a przyszły wykopki pełne hejtu (zwłaszcza w stronę kobiet i lewactwa szeroko pojętego) i zmanipulowane przez OPa rzucają populistycznymi hasełkami nie mającymi nic wspólnego z rzeczywistością! Stare, znałem
  • Odpowiedz
@Ados20:

jedzie za darmo, tablet za darmo, kawa za darmo


Właśnie jak ktoś mówi, że posłowie czy ministrowie zarabiają mało to chyba nie wie, że praktycznie całą wypłatę netto mogą sobie odkładać. Mogą przeżyć spokojnie na wysokim poziomie nie wydając ani złotówki z własnego portfela. A zarabiają przynajmniej od kilkunastu tysięcy netto w górę w zależności jakie fuchy dodatkowe mają. Nie wspominając ile większość sobie dorabia na boku.
  • Odpowiedz
  • 0
@grimhzr zaraz powie, że tak usiadła bo ma lumbago i zwyrodnienia miednicy i w ogóle, to ona powinna leżeć, ale poświęca się dla ważnych spraw obywateli XD
  • Odpowiedz
@grimhzr To zdjęcie jest idealnym przykładem jak działa PR. Niby zdjęcie robione z zaskoczenia, Pani minister ukazana jak ciężko pracuje na ziemi bo już tyle siedziała w niewygodnych fotelach, że musi sobie ulżyć, ale nie może odpuścić pracy. Tytan pracy xd
  • Odpowiedz
@grimhzr: ja jebu nigdy nie widziałem żeby ktoś siedział na ziemi w pendolino bo tam.masz rezerwację miejsc XD kawiorowa lewica w pełnej krasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw jeździłem przez kilkanaście miesięcy (no lata) co dwa tygodnie pendolino i to nie pierwszą klasą. Nie spotykałem się nigdy na trasie Gdańsk - Warszawa - Katowice czy nawet dalej jakaś Pszczyna żeby ktoś pracował na podłodze a widać było polityków, biznesmenów czy nawet zajechanych studentów. Takie zachowanie to cringe w #!$%@?. Pusty pociąg w rozsuwanym siedzeniem z możliwością wyboru miejsca bo i tak 1 klasa często w połowie pusta.

Wszystko dla
  • Odpowiedz