Wpis z mikrobloga

@1-4_16V

Fajna maszyna czasu. Na wxp jest jakaś przegladarka www do dziś normalnie wyświetlająca strony?

Tam jest złącze PATA? Mozna włożyć ssd na przejściówce? Ile max ramu obsługuje?
  • Odpowiedz
@1-4_16V:

Musisz sprawdzić ssd. Jeśli zadziała to wxp będzie jak rakieta. Ramu też warto dołożyć. Może zadziała 3GB?

Jakiś czas temu podobnie odnowiłem co prawda o wiele nowszy Acer Extensa 5220 i oddałem babci do przeglądania www. Nawet się sprawdza jak na laptop z 2008r i jak na budżetowy model jest w bardzo dobrym stanie.

Celerona wymieniłem na core 2 duo. Włożyłem 3GB RAM, 120SSD, postawiłem lubuntu i pięknie działa. Do
  • Odpowiedz
  • 0
@cotozazycie: Dzięki. Przejściówkę znalazłem, nie wiem czy zmieści się w slot, ale może do testów zamówię. Pokombinuję.

I świetnie, warto odświeżać te starsze modele chociażby do prostych czynności. Tego zamierzam wykorzystać do obadania samochodu.

( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@1-4_16V: sam chciałem jednego R-a robić

Jak trzeba coś mu dokupić lub naprawić to #!$%@?łeś kase ale jak ci sie podoba to git. R-ki to gówno, taniocha dla ludu, kwestia czasu aż wyjebią zawiasy lub elektryka.
  • Odpowiedz
@1-4_16V: u mnie w pracy są te nowe Thinkpady, jeżu jakie to jest gówno xD Jeszcze na początku to się Chińczycy starali, było gorzej niż za IBM, ale teraz jest tragedia w stosunku do ceny.

BTW. czemu nie włożyłeś SSD 2.5"?
  • Odpowiedz