Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 2
@Liryczne_MMA Creed pachnie ładniej niż armaf ale parametry to nieporozumienie w tej cenie. Dekant aventusa poszedł w świat a flakon cdnim został.
  • Odpowiedz
@Liryczne_MMA:

Bardzo mnie śmieszy, że niektórzy na poważnie porównują te perfumy mimo że jedne kosztują w podstawowej wersji 110zł a tej limitowanej może i 250zł ale Aventus to już wydatek rzędu 1000zł. To trochę jakby kupić w obskurnej budzie kebaba i kłócić się czy smakuje tak samo czy tylko trochę gorzej od dania z bardzo dobrej restauracji XD
  • Odpowiedz
@Liryczne_MMA Creed pachnie ładniej niż armaf ale parametry to nieporozumienie w tej cenie. Dekant aventusa poszedł w świat a flakon cdnim został.

To trochę jakby kupić w obskurnej budzie kebaba i kłócić się czy smakuje tak samo czy tylko trochę gorzej od dania z bardzo dobrej restauracji XD


@KjatanSveisson: no ale kebabem z budy się napcham, a daniem z restauracji się nie najem ( ͠° °)
  • Odpowiedz
Bardzo mnie śmieszy, że niektórzy na poważnie porównują te perfumy mimo że jedne kosztują w podstawowej wersji 110zł a tej limitowanej może i 250zł ale Aventus to już wydatek rzędu 1000zł. To trochę jakby kupić w obskurnej budzie kebaba i kłócić się czy smakuje tak samo czy tylko trochę gorzej od dania z bardzo dobrej restauracji XD


@KjatanSveisson to jest właśnie przykre, że w tym wypadku perfumy za 200zł niewiele odstają od
  • Odpowiedz
@lecoffe: mialem 3 rozne batche aventusa i 2 rozne batche armafa, do tego wachalem jeszcze inny batch z flaszki 200ml.
i powiem tak, tylko jeden aventus - batch porzeczkowy - był warty każdych pieniędzy. zgadzam się, że parametry kicha - ale nie ma co porownywac jakosci armafa do aventusa. to dwie rozne ligi.

ten trzeci batch armafa, ktorym mialem okazje sie psiknac z flaszki 200ml mial dobry podjazd ale i tak
  • Odpowiedz
@lecoffe: dopóki flacha ma swoją nazwę i nie wygląda jak pierwowzór, to nie mam żalu.
To wręcz pozytywna konkurencja i motywacja dla mainstreamu by nie obcinać parametrów do zera.
  • Odpowiedz