Wpis z mikrobloga

Do czego to doszło, że 10-letnie volvo wyglądające jak gówno są wystawiane za 100 000zł? xD Jakbym to auto widział na parkingu to pomyślalbym, że jest warte max 15tys xD Do tego środek gorszy niż w bmw i audi z lat ~2005. To jakaś sekta volvowa, że udają, że to jest tyle warte czy o co chodzi xD
#motoryzacja #samochody
Beszczebelny - Do czego to doszło, że 10-letnie volvo wyglądające jak gówno są wystaw...

źródło: Screenshot 2024-05-15 at 07-15-55 Używany Volvo XC 70 - 99 000 PLN 141 000 km - Otomoto

Pobierz
  • 175
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: Śmieszne bardzo, a później jeszcze przyjdzie ktoś i będzie miał czelność pisać iż samochody za granicą są na przykład droższe (tak dla tego opłaca się je sprowadzać do polski i sprzedawać tutaj) XD
  • Odpowiedz
@Nullek: Oczywiście, że tak. Masz rację samochody w Niemczech są droższe dla tego opłaca się takowe przywozić ludziom do polski i sprzedawać to ludziom pewnie jeszcze dopłacają. No może gdybym sam nigdy nie kupił w aus Deutschland żadnego samochodu to bym uwierzył.
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: chyba produkcja od 2007 do 2015 roku się temu autu nie przysłużyła. Ostatnie lata produkcji to największy rozkwit technologii w autach, a oni dalej klepali model na bazie z pierwszej dekady XXI w. Właściwie to wszystkie Volvo tamtych lat podzielają ten los.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: ja też kupowałem i wiem że zadbane egzemplarze były droższe, te co były tańsze to śmietniki do pogonienia dla Polaka. Co nie zmienia faktu, że wszędzie trafiają się czasem jakieś "okazje" ale czy były one okazjami to się okazuje po jakimś czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°) A większość aut od handlarzy która była ściągnięta zza granicy była uszkodzona ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
a też kupowałem i wiem że zadbane egzemplarze były droższe, te co były tańsze to śmietniki do pogonienia dla Polaka.


@Nullek: ''Śmietnik dla Polaka'' pan handlarz dopłaca do interesu, bo to wcale nie jest tak iż po prostu te samochody tam są faktycznie tańsze zaś w Polsce zdzierają na nieświadomych ludziach.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: jeśli tak kupujesz samochody jak czytasz ze zrozumieniem to winszuje. Dwa razy powtarzam, że zza granicy opłaca się ściągać tylko auta uszkodzone i takie właśnie handlarze ściągają do Polski, naprawiają (lub nie) i gonią w Polsce i to jedyna droga żeby dobrze zarobić... Uprzedze twoje kolejne domysły, uszkodzenie nie musi być blacharskie, więc stąd takie auta są potem bezwypadkowe z "wymienionym rozrządem" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jeśli tak kupujesz samochody jak czytasz ze zrozumieniem to winszuje.


@Nullek: Uuu handlarzyk się zesrał, jak mi bardzo nie jest przykro iż moja skromna osoba wam psuje koniunkturę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz