Wpis z mikrobloga

  • 8
@Slonievsky:

a czy ktoś na wykopie podaje źródło memów


Większość nie, ale zdarzają się przypadki, że ktoś się nawet memem innego użytkownika zainspiruje i wpisze źródło inspiracji. Niemniej jednak, nie znam przypadków, żeby ktoś z #!$%@? memow na wykopie zrobił z tego swoją prace zarobkową.

Ale przegrywy jak zwykle sie cieszą, że somsiad ma gorzej. Polaczki je**ne.


Czyli rozumiem, że jak ktoś kradnie i zrobił sobie z tego swoje zajęcie zarobkowe,
  • Odpowiedz
@Dawul: czy można było oglądać coś śmiesznego bez oglądania wielkich brzuchów, prostytutek i przegrywów, jak dla mnie super robota
  • Odpowiedz
@Dawul: I #!$%@? bardzo dobrze. Moim zdaniem jego content to przerobione komentarze wykopków xD Wielki malarz bez płótna xD Malarzem bez płótna to by był gdyby wykopu nie było. Podkreślam, że to jest tylko moje zdanie, takie mam przemyślenia. Nie osądzam
  • Odpowiedz
czy ktoś na wykopie podaje źródło memów? Marszał i MLH było bardzo spoko. Ale przegrywy jak zwykle sie cieszą, że somsiad ma gorzej. Polaczki je**ne.


@Slonievsky: memy podlegają prawom autorskim, więc jak ktoś zarabia pieniądze za przeklejaniu memów to mógłby mieć chociaż tyle godności, żeby podawać źródło. Ale to tylko moje zdanie. Ty możesz mieć inne, inni mogą mieć jeszcze inne. Takie mam właśnie rozkminy, że gdybym zarabiał kasę z etatu
  • Odpowiedz
  • 0
@ipkis123: zdarzają się tacy, co podają, ale są w dużej mniejszości, natomiast pokaż mi kto z wykopu, kto wstawia memy bez podawania źródła zrobił z tego swoje źródło zarobkowania i jak dostanie bana to mówi takie bzdury xD?
  • Odpowiedz
@Dawul:

który zajmował się zajebywaniem memów m.in. z wykopu bez podawania źródła.


kruca to są memy, a nie jakieś prace magisterskie. z resztą wykopki też jak mema podwalą to nie podają źródeł więc o co ci chlopie w ogole chodzi xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Juannn: pozwól że skopiuje

zdarzają się tacy, co podają, ale są w dużej mniejszości, natomiast pokaż mi kto z wykopu, kto wstawia memy bez podawania źródła zrobił z tego swoje źródło zarobkowania i jak dostanie bana to mówi takie bzdury xD?
  • Odpowiedz