Wpis z mikrobloga

Co ta dzisiejsza młodzież ma w głowie to ja nawet nie.

Mama mi właśnie powiedziała, że siostra cioteczna +/- 16 lvl z w miarę dobrego domu bo wujek inżynier wysokich napięć, a ciocia pielęgniarka uciekła z domu i znaleźli ją dopiero po dwóch dniach u koleżanki. Dlaczego uciekła? Bo wujek nie pozwolił jej się zapisać na poledance xD
Poledance w sensie taniec na rurze. Wujek stwierdził, że nie będzie ona kręciła dupą jak jakaś prostytutka (podobno użył ostrzejszych słów, ale nie napiszę bo bana można dostać) no i dziewoja uciekła z domu xD
Policja nawet została poinformowana, ale to rodzice tej znajomej zadzwonili do wujka po dwóch dniach, bo podobno nawet nie widzieli że u nich siedzi. Dla mnie sytuacja wydaje się kuriozalna, bo ja w wieku 16 lat to grałem w lola i waliłem konia aż grzmiało a tu ucieczki z domu bo ojciec nie chciał pozwolić robić bachaty na rurce xD

#logikarozowychpaskow #poledance
W.....k - Co ta dzisiejsza młodzież ma w głowie to ja nawet nie.

Mama mi właśnie pow...

źródło: trick-hello-boy-exotic-studio-pole-dance-tutorial-lezione-domino-1

Pobierz
  • 148
  • Odpowiedz
@Wieczny_Prawiczek: Ale sam to byś wydupczył komuś córkę, ale twoja to najlepiej żeby #!$%@?ę na kłódkę zamknęła? Nigdy nie zrozumiem tej logiki. A kiedy ma seks uprawiać, jak będzie miała 80 lat?
  • Odpowiedz
@Wieczny_Prawiczek: większość z tych samców alfa zesrałaby się na pierwszych zajęciach pole dance xD To mega wymagająca dziedzina, angażująca mięśnie całego ciała i wzmacniająca kondycję, nawet wiele osób trenujących inne dziedziny sportu nie daje rady na pole dance. Oczywiście mowa o podejściu sportowym, a nie "pole dance" typu wyginanie się do rury w samych majtkach, bo to zupełnie co innego.
  • Odpowiedz
@Wieczny_Prawiczek: jak miałem 9 lat też uciekłem "z domu". Nawet nie z jakiegoś tam powodu poważnego, po prostu w telewizorze był program o jakimś nastolatku co uciekł i go szukają. Rodzice nawet tego #!$%@? nie zauważyli i do dzisiaj nie wiedzą, że uciekłem.

  • Odpowiedz
@Wieczny_Prawiczek: Nie rozumiem czym to się różni od uciekania z domu, bo np. rodzice nie pozwolili jechać na koncert. A to młodzież za mojej młodości robiła, więc chyba temat dość znany i stary xD W sumie to nawet pole dance lepszy, bo przynajmniej pójdzie na zajęcia i sobie pomacha dupskiem, a nie trafi na jakiś brudasów i będzie z nimi ćpać.

Natomiast tak się kończy "wychowanie" gdzie nie padają logiczne argumenty
  • Odpowiedz
@Niedobry: ja w wieku 16 lat chciałem sobie tatuować całą rękę i również powstrzymał mnie mój ojciec i teraz mu za to dziękuje. tutaj sytuacja jest podobna, w wieku 16 lat to się ma gowno w głowie i po to są rodzice żeby myśleć za ciebie
  • Odpowiedz
@wojciech_adasdas: Alez owszem. I z domu przez to powstrzymanie uciekles? To primo. A poza tym co ma #!$%@? tatuaz na cale zycie do paru treningow jakiegos plasania na rurce. Wez.. Zreszta co Ty mi tu #!$%@? Tez przerabialem u corki "temat tatuaz" i do dzisiaj ani nie ma tatuazu ani z domu nie uciekla. XD
I dram na wypoku nie robilem... XD
  • Odpowiedz
pole dance = dla was to automatycznie dawanie dupy? Wiece że to oficjalna dyscyplina sportowa ?


@xyz_xyz: oficjalna dyscyplina sportowa która polega na podniecaniu przegrywów?

przecież nawet z perspektywy sportu to takie ocieranie się peezdą o rurke nie pali kalorii ani nie buduje mięśni xD
  • Odpowiedz
ja #!$%@?ę, wypok, elita internetu nie umie sprawdzić jak wygląda pole dance


@Cadfael: Na tym portalu zostały same zgredy xD
Jak człowiek robi cokolwiek poza siedzeniem w domu przed TV to mają straszny ból dupy.
  • Odpowiedz
@ksndr: A większość kobiet nawet 5 pompek nie jest w stanie zrobić dobrze Co z tego że macie kondycje skoro 1 upadek na beton albo cięższa reklamówka jest Wam w stanie porozwalać mięśnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ty nie wytrzymałabyś kondycyjnie jednej rundy w boksie

I tak statystycznie więcej facetów ćwiczy niż dziewczyn
  • Odpowiedz
Znacie inny "sport" który narodził się w klubach ze striptizem? Walenia konia jeszcze nie uznali za "sport" jakby co xD
  • Odpowiedz