Wpis z mikrobloga

Co ta dzisiejsza młodzież ma w głowie to ja nawet nie.

Mama mi właśnie powiedziała, że siostra cioteczna +/- 16 lvl z w miarę dobrego domu bo wujek inżynier wysokich napięć, a ciocia pielęgniarka uciekła z domu i znaleźli ją dopiero po dwóch dniach u koleżanki. Dlaczego uciekła? Bo wujek nie pozwolił jej się zapisać na poledance xD
Poledance w sensie taniec na rurze. Wujek stwierdził, że nie będzie ona kręciła dupą jak jakaś prostytutka (podobno użył ostrzejszych słów, ale nie napiszę bo bana można dostać) no i dziewoja uciekła z domu xD
Policja nawet została poinformowana, ale to rodzice tej znajomej zadzwonili do wujka po dwóch dniach, bo podobno nawet nie widzieli że u nich siedzi. Dla mnie sytuacja wydaje się kuriozalna, bo ja w wieku 16 lat to grałem w lola i waliłem konia aż grzmiało a tu ucieczki z domu bo ojciec nie chciał pozwolić robić bachaty na rurce xD

#logikarozowychpaskow #poledance
W.....k - Co ta dzisiejsza młodzież ma w głowie to ja nawet nie.

Mama mi właśnie pow...

źródło: trick-hello-boy-exotic-studio-pole-dance-tutorial-lezione-domino-1

Pobierz
  • 148
  • Odpowiedz
@xyz_xyz: Na pewno takimi kategoriami kierowała się 16latka, pragnąca kręcić w pół nagą dupą na rurze. "Bedę mistrzynią świata w poledance! W ten sposób z godnością będę reprezentować Polskę i siebie! Tego właśnie pragnę, wspaniałej sportowej kariery na światowym szczeblu!" xD
Zejdź na ziemię, to gówniara z gównem w głowie typowym dla tego wieku.
Dobra reakcja ojca - acz spóźniona. Nie potrafił wychować córki, to teraz niech zbiera tego owoce.
  • Odpowiedz
@Wieczny_Prawiczek: #!$%@?ąc że taniec na rurze to domena #!$%@? i striptizerek - to bardzo wymagające ćwiczenie fizyczne angażujące wszystkie mięśnie ciała, ale mniej #!$%@? jest basen i siłownia, badź jakiś dobry sport typu tenis
  • Odpowiedz
mogę, mi chodzi o to, że julki wybierając pole dance nie wybierają tego bo to sport, ale mają inna motywację, ale widać ty tego nie chcesz zrozumieć


@Defined: a skąd to ty wiesz? jesteś julką? xDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
Wam postępakom


@Sants1: co to jest "postępak"? XD to jakaś próba obrażania innych przez ludzi z gwoździem w mózgu? srasz pewnie za stodołą bo do sedesu to kto to widział, postępaki jedne xD

Widziałem jak to wygląda i wygląda dokładnie tak jak
  • Odpowiedz