Wpis z mikrobloga

Co ta dzisiejsza młodzież ma w głowie to ja nawet nie.

Mama mi właśnie powiedziała, że siostra cioteczna +/- 16 lvl z w miarę dobrego domu bo wujek inżynier wysokich napięć, a ciocia pielęgniarka uciekła z domu i znaleźli ją dopiero po dwóch dniach u koleżanki. Dlaczego uciekła? Bo wujek nie pozwolił jej się zapisać na poledance xD
Poledance w sensie taniec na rurze. Wujek stwierdził, że nie będzie ona kręciła dupą jak jakaś prostytutka (podobno użył ostrzejszych słów, ale nie napiszę bo bana można dostać) no i dziewoja uciekła z domu xD
Policja nawet została poinformowana, ale to rodzice tej znajomej zadzwonili do wujka po dwóch dniach, bo podobno nawet nie widzieli że u nich siedzi. Dla mnie sytuacja wydaje się kuriozalna, bo ja w wieku 16 lat to grałem w lola i waliłem konia aż grzmiało a tu ucieczki z domu bo ojciec nie chciał pozwolić robić bachaty na rurce xD

#logikarozowychpaskow #poledance
W.....k - Co ta dzisiejsza młodzież ma w głowie to ja nawet nie.

Mama mi właśnie pow...

źródło: trick-hello-boy-exotic-studio-pole-dance-tutorial-lezione-domino-1

Pobierz
  • 148
  • Odpowiedz
Dlaczego uciekła? Bo wujek nie pozwolił jej się zapisać na poledance


@Wieczny_Prawiczek: Juz wyobrazam sobie jak to wygladalo w praktyce - rodzice zapewne sie jej praktycznie codziennie z czyms naprzykrzali odkad skonczyla 12 i zaczela chciec golic nogi i nosic damskie ubrania a nie dzieciece.
  • Odpowiedz
@Niedobry dobrze, że w wieku 16 kat ludzie są dojrzali i nie przechodzą żadnego buntu oraz nie robią głupot, a dziwne mody i zainteresowania są już dawno za nimi.
  • Odpowiedz
@Cadfael mogę, mi chodzi o to, że julki wybierając pole dance nie wybierają tego bo to sport, ale mają inna motywację, ale widać ty tego nie chcesz zrozumieć
  • Odpowiedz