Wpis z mikrobloga

Czy to prawda, że ryży po kryjomu sprowadza już małe transze lekarzy i inżynierów do PL? Takie chodzą słuchy, że przetrzymuje ich w obiektach wojskowych.

Obawiam się, że ryży może przyjąć taktykę, że będzie oficjalnie mówił wyborcom, że nie sprowadza ich do Polski, a jednocześnie po kryjomu będzie przemycał aptekarskie ilości i liczył na efekt, że Polacy stopniowo się oswoją i nagle obudzimy się w drugiej Francji.

#imigranci #belazlewactwa #bekazpisu #bekazpodludzi #wojna #ukraina #bialorus
  • 18
  • Odpowiedz
Czy to prawda, że ryży po kryjomu sprowadza już małe transze lekarzy i inżynierów do PL? Takie chodzą słuchy, że przetrzymuje ich w obiektach wojskowych.

@MakiawelicznyAltruista: a ja słyszałem, że trzyma ich w chałupie twojego starego pijanego.
  • Odpowiedz
@MakiawelicznyAltruista: musimy szybko wybrać Katshyńskiego na głowę narodu i kościoła! Tylko on nas uratuje!
Ja rozumiem że jak ktoś ma 60 lat to już umysł słaby i wierzy w te pisowskie #!$%@?, ale że ktoś jeszcze?
  • Odpowiedz
@MakiawelicznyAltruista: Czy ryży wprowadza małe transze to nie wiem, wiem że pisiory wprowadzały naprawdę duże transze. W setki tysięcy idące, a w 2015 straszyli nas armageddonem z powodu deklaracji przyjęcia 7000 uchodźców.
  • Odpowiedz

@MakiawelicznyAltruista: Nie. To kolejny z fejków jakie wrzucaja pisowcy i ich kolaboranci z konfy, aby nadrobić to ,że Poslka nie zgodziłą sie na zapis o przymusowej relokacji, mimo iż prawacy mówili, ze podpisał.
  • Odpowiedz