Wpis z mikrobloga

Co ta dzisiejsza młodzież ma w głowie to ja nawet nie.

Mama mi właśnie powiedziała, że siostra cioteczna +/- 16 lvl z w miarę dobrego domu bo wujek inżynier wysokich napięć, a ciocia pielęgniarka uciekła z domu i znaleźli ją dopiero po dwóch dniach u koleżanki. Dlaczego uciekła? Bo wujek nie pozwolił jej się zapisać na poledance xD
Poledance w sensie taniec na rurze. Wujek stwierdził, że nie będzie ona kręciła dupą jak jakaś prostytutka (podobno użył ostrzejszych słów, ale nie napiszę bo bana można dostać) no i dziewoja uciekła z domu xD
Policja nawet została poinformowana, ale to rodzice tej znajomej zadzwonili do wujka po dwóch dniach, bo podobno nawet nie widzieli że u nich siedzi. Dla mnie sytuacja wydaje się kuriozalna, bo ja w wieku 16 lat to grałem w lola i waliłem konia aż grzmiało a tu ucieczki z domu bo ojciec nie chciał pozwolić robić bachaty na rurce xD

#logikarozowychpaskow #poledance
Wieczny_Prawiczek - Co ta dzisiejsza młodzież ma w głowie to ja nawet nie.

Mama mi w...

źródło: trick-hello-boy-exotic-studio-pole-dance-tutorial-lezione-domino-1

Pobierz
  • 148
  • Odpowiedz
@Wieczny_Prawiczek no tak zabranianie na siłę to dobra droga.. ludzie stają się dorośli i mogliście ich starać się wychować zgodnie ze swoimi upodobaniami ale potem trzeba się pogodzić że zaczynają podejmować własne decyzje i nic nie da zmuszanie, alkoholu i narkotyków też można kategorycznie zakazać I #!$%@? z tym, a w tym przypadku widać że stary cap nie widzi różnicy między wysiłkiem fizycznym a pracą w klubie gogo.
Poza tym rodzajów pole
  • Odpowiedz
@Wieczny_Prawiczek: Nie wiem o co to zesrańsko. Pole dance to taki streetworkout dla bab imho. Nawet taki typ jak Cezary Dymkowski który jest trenerem kalisteniki, prowadzi kanał na yt oraz dodatkowo jest autorem dosyć dobrej książki o kalistenice, ćwiczy pole dance i daje pokazy (nie nie w stripclubie). Ostatnio nawet chyba coś wygrał w jakichś zawodach za granica.

Co do klubów ze striptizem to tam faktycznie polega to na kręceniu dupą,
  • Odpowiedz
@Wieczny_Prawiczek: idealny bejcik na wykopków, którzy nie mają za dużo znajomych ( ͡° ͜ʖ ͡°) takie zajęcia często prowadzone są w grupach złożonych w 100% z kobiet co może też być istotnym plusem i są rozwijające pod kątem budowania siły i wzmacniania wytrzymałości.

Stwierdzenie idź na siłownie, pobiegaj itp. mają się do tego tak, jakby powiedzieć osobie, która chce grać w tenisa, żeby poszła pograć w pingponga
  • Odpowiedz
@Wieczny_Prawiczek: Chciała się panna nauczyć tańczyć dla przyszłego męża to nie, seks tylko pod kołdrą na kłodę i przy zgaszonych świeczkach. A tak swoją drogą na taniec brzucha już można? ( ͡º ͜ʖ͡º) Wujek niech może przestanie na dziwki chodzić bo przerzuca swoją wizję świata na wszystkich dookoła.
  • Odpowiedz
Poledance w sensie taniec na rurze. Wujek stwierdził, że nie będzie ona kręciła dupą jak jakaś prostytutka


@Wieczny_Prawiczek: no w małych miastach (zresztą nie tylko w Polsce), taniec na rurze + tatuaże, to jednoznaczny symbol progeswizmu.

O ile w środowiskach akademickich (w sensie, że matka z ojcem przynajmniej po studiach dziennych, czy nawet z doktoratem, ona również na studiach dziennych), zdarza się tam jakiś mały, subtelny tatuaż na nadgarstku, tak na
  • Odpowiedz