Wpis z mikrobloga

Co ta dzisiejsza młodzież ma w głowie to ja nawet nie.

Mama mi właśnie powiedziała, że siostra cioteczna +/- 16 lvl z w miarę dobrego domu bo wujek inżynier wysokich napięć, a ciocia pielęgniarka uciekła z domu i znaleźli ją dopiero po dwóch dniach u koleżanki. Dlaczego uciekła? Bo wujek nie pozwolił jej się zapisać na poledance xD
Poledance w sensie taniec na rurze. Wujek stwierdził, że nie będzie ona kręciła dupą jak jakaś prostytutka (podobno użył ostrzejszych słów, ale nie napiszę bo bana można dostać) no i dziewoja uciekła z domu xD
Policja nawet została poinformowana, ale to rodzice tej znajomej zadzwonili do wujka po dwóch dniach, bo podobno nawet nie widzieli że u nich siedzi. Dla mnie sytuacja wydaje się kuriozalna, bo ja w wieku 16 lat to grałem w lola i waliłem konia aż grzmiało a tu ucieczki z domu bo ojciec nie chciał pozwolić robić bachaty na rurce xD

#logikarozowychpaskow #poledance
W.....k - Co ta dzisiejsza młodzież ma w głowie to ja nawet nie.

Mama mi właśnie pow...

źródło: trick-hello-boy-exotic-studio-pole-dance-tutorial-lezione-domino-1

Pobierz
  • 148
  • Odpowiedz
Nie no, ja też jakbym miał córkę to nie chciałbym żeby "tańczyła" coś takiego xD


@Wieczny_Prawiczek: poledance to akrobatyka, to że Tobie się kojarzy ze striptizem to jest tylko i wyłącznie Twoje zboczenie.
Skoro twierdzisz, że poledance to striptiz, bo są ludzie, którzy wykorzystują do tego rurę, to tak samo uważasz że taniec to striptiz? Bo przecież są striptizerki które tańczą? :D A idąc dalej w te Twoje niezbyt rozsądne przemyślenia
  • Odpowiedz
@Wieczny_Prawiczek doceniam skalę zaangażowania (specjalne konto), ale niestety, zarzutka jest na poziomie tak niskim, jak poziom intelektualny typa, który uważa swoje walenie konia za jakiś punkt odniesienia, w ocenie sytuacji ludzi żyjących poza jego piwnicznym rezerwatem XD
  • Odpowiedz
Ogólnie kilka lat temu dobra rurka to tańczenia Poledance na łożyskach kosztowała chyba ok. 8-10 tys. PLN


@Normalny_czyli_dla_wi3lu_inny: Ale jakiś spryciula sobie dobrą niszę znalazł żeby za rurkę kilka łożysk i dwie flansze kasować 10k

Chyba się zainteresuję jak są zbudowane ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
Ale jakiś spryciula sobie dobrą niszę znalazł żeby za rurkę kilka łożysk i dwie flansze kasować 10k


@ZaQ_1: Trochę zbyt pewnie to napisałem o tych 10 tys.
Przynajmniej tak mówiła mi jedna stripteserka o rurze w klubie go-go w którym pracowała, w pewnej znanej sieci :D.
Do użytku domowego pewnie są dużo tańsze.
Swoją drogą mogła ściemniać, ale raczej nie miała powodu. Możliwe też że ktoś jej naściemniał, np. menadżerka lokalu.
  • Odpowiedz