Wpis z mikrobloga

@frems: Z tego co czytałam i Maciek mówił ponoć obie delegacje się nie lubią. Za dużo nie wiadomo różne coraz dziwniejsze ploty chodzą że ponoć Joost kogoś zaatakował, z drugiej strony ponoć obrażali jego rodziców. Za dużo nie wiadomo trzeba raczej czekać do jutra.
  • Odpowiedz
"According to information by Swedish broadcaster SVT, there has been a physical confrontation between Joost Klein and a photographer"

W wolnym tłumaczeniu "debil rzucił się z łapami na fotografkę".


@surlin: muszę przyznać, że to niezwykle wolne tłumaczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@surlin wolne to tu są co najwyżej procesy myślowe kogoś, co to tak sobie "przetłumaczył".

Ja sobie mogę "w wolnym tłumaczeniu" powiedzieć, że "kretynka rzuciła się z łapami na wokalistę". I tyle wiemy. Może ją sprowokował np. swoim gejostwem, czy też ona znalazla sobie sposob na zaistnienie i akurat on był najłatwiejszy do bezkarnego zaatakowania. Tyle samo poparcia w źródłach na chwilę obecną, co Twoje obelgi. Jak dla mnie, idiotka.
  • Odpowiedz
@PerkoS: W linkowanym przez @darian live, dziennikarz mówi jednoznacznie, że doszło do przemocy z jego strony w kierunku fotografki pracującej przy konkursie eurowizji (19:41).
Jak ktoś jedzie na eurowizję i stosuje p-----c wobec fotografki, to wybacz, ale dla mnie to debil.
  • Odpowiedz
@surlin: Mówi jednoznacznie? Chyba przegapiłam, bo mówił, że jest dużo nieprawdziwych plotek i jakaś gazeta napisała że ponoć "zachowywał się agresywnie" a nie zaatakował. Nic nie zostało potwierdzone. Manipulujesz pod swoją tezę że chyba po prostu trollujesz... Czemu o zaczepkach Izraela nie wpominasz?
  • Odpowiedz
@surlin: @darjahn na filmie dziennikarz powołuje się na Aftonbladet. Aftonbladet to taki skandynawski fakt z prorosyjskim zacięciem, podejrzewany o rosyjskie wpływy, autorzy niezliczonych fejków i pomówień. Więc niech będzie, że jest coś na rzeczy, ale źródło wcale nie jest wiarygodne.
  • Odpowiedz
@surlin: Mówi jednoznacznie? Chyba przegapiłam [...]

@darjahn: Podałem czas - 19:41, wideo które sama wrzuciłaś, ja w zasadzie go niemal dosłownie zacytowałem.

[edit: usunąłem część dotyczącą znaleziska dodanego przez op'a, pomyliłem się i o tym pisałem.]
  • Odpowiedz
@surlin: "doszło do konfliktu, jakiejś fizycznej konfrontacji, jakiejś przemocy" dalej nie wiem czy zaatakował czy jej pokazał faka. No i jak wyżej pisał @kishibashi ta gazeta nie należy do wiarygodnych
  • Odpowiedz
@surlin: "doszło do konfliktu, jakiejś fizycznej konfrontacji, jakiejś przemocy" dalej nie wiem czy zaatakował czy jej pokazał faka. No i jak wyżej pisał @kishibashi ta gazeta nie należy do wiarygodnych

@darjahn: Żarty sobie robisz, czy naprawdę odsłuchanie, bo nawet nie przeczytanie jednego zdania ze źródła na które się sama powołujesz to za dużo?
No to dokończmy to zdanie:
"JOOST ZOSTAŁ ZAWIESZONY ZE WZGLĘDU NA TO, ŻE doszło
  • Odpowiedz
na filmie dziennikarz powołuje się na Aftonbladet. Aftonbladet to taki skandynawski fakt z prorosyjskim zacięciem, podejrzewany o rosyjskie wpływy, autorzy niezliczonych fejków i pomówień. Więc niech będzie, że jest coś na rzeczy, ale źródło wcale nie jest wiarygodne.

@kishibashi: Na stronach Eurovoix jest info, że przeciw niemu jest śledztwo i prowadzi je także lokalna policja.
https://eurovoix.com/2024/05/10/netherlands-joost-klein-will-not-perform-in-the-jury-final/

Czemu o zaczepkach Izraela nie wpominasz?

@darjahn: Bo najprawdopodobniej zaatakował Szwecką fotografkę,
  • Odpowiedz