Wpis z mikrobloga

Najbardziej gniję z warszawiaków, uważają się za takich mądrych i oczytanych a tymczasem:
- Płacą po 50zł za śniadania złozone z jajka i tosta w modnych knajpkach i jeszcze stoją do nich w godzinnych kolejkach
- Glosują na trzaskowskiego który im zabrania korzystać z samochodu (już teraz centrum warszawy jest praktycznie martwe bo nie ma gdzie zaparkować)
- Nie potrafią nawet wymienić gniazdka bez dzwonienia po "specjalistę"
- Prawie wszyscy się dali wyszczepić na covid, wszyscy jak jeden chodzili w maskach 2 lata temu na słońcu xD
- Żyją w małych klitkach <60m2 płacąc za nie po 3k do landlorda albo do banku
- Są pierwsi do pomysłów typu jedzenie robaków albo zakaz innych samochodów niż elektryczne w mieście
- Na tłusty czwartek kupują pączki po 15zł
- Większość z nich głosuje na tuska, kotłownię i inną czerwoną hołotę chociaż ci im regularnie podnoszą podatki i opłaty

#warszawa #bekazpodludzi #nieruchomosci #gastronomia
  • 68
  • Odpowiedz
@Viado: W Warszawie rodowitych warszawiaków jest mniej nie przyjezdnych z całej Polski, o czym to wtedy świadczy Panie mądrala? A o tym że w Twojej dziurze w ziemi nie ma robaków do jedzenia, pączków za 15zł i wiele wiele innych atrakcji i pewnie chętnie przyjedziesz żeby skosztować atrakcji xD
  • Odpowiedz
jak to jest za sztukę to nastąpiła niezła inflacja pączkowa. Jak byłem gowniakiem to 1,50 zł kosztowały pączki w fancy cukierni na starym mieście xD


@NieRozumiemIronii: to musisz być stary.
  • Odpowiedz
@Viado brzmi jak moje życie - poza tym, że mieszkanie większe i ma ogród, żeby można było leżeć na hamaku i żeby nasz retriever miał gdzie siedzieć. Gdzie wady, biedny plebejuszu?
  • Odpowiedz
@Viado: postarajmy się zrobić negatyw z Twoich wypowiedzi, żeby ustalić jaki jest prawilny Warszawiak.

- Płacą po 50zł za śniadania złozone z jajka i tosta w modnych knajpkach i jeszcze stoją do nich w godzinnych kolejkach


-je w domu kanapkę i jajko sadzone

- Glosują na trzaskowskiego który im zabrania korzystać z samochodu (już teraz centrum warszawy jest praktycznie martwe bo nie ma gdzie zaparkować)

- Większość z nich głosuje na
  • Odpowiedz
@Viado: chatGPT, wypisz mi najbardziej stereotypowe zarzuty, jakie ludzie nigdy nie będący w Warszawie mają do warszawiaków

  • Odpowiedz