Aktywne Wpisy

thorgoth +165
Bardzo ciekawy materiał wideo z komendy we Wrocławiu.
Kierująca pojazdem marki BMW prowadziła auto w bardzo agresywny sposób, nie ustąpiła pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu, jechała pod prąd ulicą jednokierunkową, zmieniała pasy bez użycia kierunkowskazu i ignorowała czerwone światło na sygnalizacji świetlnej.
Podczas tego rajdu została zauważona przez patrol policji, który podjął pościg. Mimo wydawanych przez policjantki wyraźnych sygnałów świetlnych i dźwiękowych, kierująca nie zatrzymała się do kontroli drogowej i kontynuowała jazdę.
W efekcie
Kierująca pojazdem marki BMW prowadziła auto w bardzo agresywny sposób, nie ustąpiła pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu, jechała pod prąd ulicą jednokierunkową, zmieniała pasy bez użycia kierunkowskazu i ignorowała czerwone światło na sygnalizacji świetlnej.
Podczas tego rajdu została zauważona przez patrol policji, który podjął pościg. Mimo wydawanych przez policjantki wyraźnych sygnałów świetlnych i dźwiękowych, kierująca nie zatrzymała się do kontroli drogowej i kontynuowała jazdę.
W efekcie


goferek +34
Czy to jest ten gatunek ludzi, którzy nie dostali się do straży miejskiej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #polskiedrogi
#heheszki #polskiedrogi
źródło: Przechwytywanie
Pobierz


![[AFERA] Deweloperzy chcą cenzurować internet i dziennikarzy](https://wykop.pl/cdn/c3397993/d1113a2c18e92ad20af1d155c7fbe9df50d4ffdf0ba1f55812bfbf45a4e78466,q80.jpg)

Mirki. Sam nie wiem czy potrzebuje się wygadać czy wysłuchać opinii kogoś z innej perspektywy. Mianowicie, zmieniłem pracę (całkiem spoko, dokbrze płatną ale mało rozwijającą w tamtym czasie) na lepszą - nowy pracodawca "podebrał" mnie do uczestnictwa w trwającym projekcie jako jedną z bardziej decyzyjnych osób w projekcie - mógłbym powiedzieć praca marzeń - mega rozwijająca, pieniądz jeszcze lepszy. Normalnie nic tylko się cieszyć, ale...
Z jednej strony czuję się bardzo zadowolony, praca mnie buduje i rozwija, pomaga zapomnieć o prywatnych problemach (troche #depresja) z drugiej strony strasznie wyniszcza - pracuje po 10-12 godzin dziennie, tłumaczę sobie, że muszę nadrabiać i nadganiać. Czuję, że nie znalazłem swojego miejsca w zespole, a ponadto niektóre osoby z którymi współpracuję czuję, że wbijają szpile bo być może zająłem potencjalnie ich miejsce. Za kilka tygodni kończy mi się okres próbny, a ja coraz częściej myślę o tym, żeby pójść do szefa i po prostu mu powiedzieć, że nie nadaję się do tego projektu co o tym myślicie?
#praca #pracbaza #kiciochpyta
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
Jesteś w stanie sobie przefiltrować NPC-ów przez sito i wskazać tych, którzy potrafią więcej od ciebie albo od których na pewno będziesz potrzebował merytorycznej pomocy? Skupiłbym się na dobrych relacjach z nimi. Reszta niech tam sobie kwiczy w kącie.
Komentarz usunięty przez moderatora
@mirko_anonim: wziąłbym 30% podwyżki po próbnym, skoro sie sprawdziłeś. I szoruj na terapię
Komentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez moderatora