Wpis z mikrobloga

156 473 + 218 + 211 + 218 + 227 + 183 = 157 530

Majówkowa 🏖️ Misja Gdansk. 1057km przejechane w 5 dni z Wrocławia do Gdańska. Napierw do granicy z Niemcami, pozniej po zachodniej stronie Odry do Kostrzyna, nastepnie po R10 do Międzyzdrojów, Ustki i na koncu Gdansk.

Moj pierwszy w historii wyjazd wielodniowy. Do tego samotnie, z dystansem 200km+ na dzien. Latwo nie bylo ale zrealizowalem swoj cel i dojechałem i jestem z siebie dumny ()

Jak beda chetni to opisze cala logistyke, co zabralem, co jadlem, jak planowalem trase, jak sie przygotowałem etc.

#rowerowyrownik #gravel #rower #rowerowywroclaw #bikepacking

Skrypt | Statystyki
FANZ0UN - 156 473 + 218 + 211 + 218 + 227 + 183 = 157 530

Majówkowa 🏖️ Misja Gdansk...

źródło: m0Gr04W5x9P3CxxPBfgFDuh8WaxpDABgxS51AxCcjg4-1536x2048

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@ChlopoRobotnik2137: Srednie predkosci do podejrzenia na stravie. Linki sa we wpisie. Co do nocelgow to bookowalem wszystko wczesniej na booking.com, przez co tez mialem motywacje do tego ze musze dojechac.
  • Odpowiedz
  • 19
@ChlopoRobotnik2137: Tak, jest miejscami fatalnie, a przed Leba w ogole nieda sie jechac przez piaski. Trzeba prowadzic rower. Nie wiem kto to wymyslil bo to bez sensu zeby tak trase prowadzic.

To byl moj ostatni dzien na trasie i te odcinki mocno dawały w kosc. Wyjezdzalem codziennie po 6stej, a ostatniego dnia (Gdansk) na noclegu bylem dopiero 22, wlasnie przez tempo jakie wyszlo.
  • Odpowiedz
@FANZ0UN: chętnie przeczytam o całej logistyce, chodzi mi po głowie podobną podróż już od dłuższego czasu. Swoją drogą podobny dystans to miałem za całe zeszły rok ( ͡° ͜ʖ ͡°) szacun
  • Odpowiedz
co jadlem


@FANZ0UN: a mnie to interesuje najbardziej oraz inne hinty na trasy powyżej 100 km. Obecnie jeżdżę max 100 km ale widzę już potencjał na 150 km. 200 km jeszcze trochę odległe ale sezon dopiero rozpoczety ( ͡° ͜ʖ ͡°)

w przerwach jakieś rozciaganko, co ile przerwy?
  • Odpowiedz
Jak beda chetni to opisze cala logistyke, co zabralem, co jadlem, jak planowalem trase, jak sie przygotowałem etc.


@FANZ0UN: Napisz. Mam parę różnych wyjazdów za sobą, ale się nie chwalę i ciekaw jestem logistycznego przygotowania u innych, jak to organizują. Co lepsze właśnie to piszę na postoju z trasy rowerowej ;)
  • Odpowiedz
  • 4
@Tino: Spoko, ogarne pewnie na dniach i wrzuce w osobnym wpisie. Chetnie tez sam uslysze opinie od kogos bardziej doswiadczonego, bo ja to robilem pierwszy raz i bazowalem na tym co znalazlem na google i youtube. Juz po tym wyjezdzie mam kilka wnioskow co sie sprawdzilo a co nie, wiec pewnie kazdy taki wyjazd przynosci jakies nowe informacje co mozna poprawic.
  • Odpowiedz
@FANZ0UN: a który odcinek r10 podobał ci się najbardziej? Ja tak się nosze z zamiarem r10 od kilku sezonów, ale raczej fragment tylko z jednym noclegiem powiedzmy i nigdy nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi, który fragment jest najfajnieszy :D
  • Odpowiedz
  • 1
@Blahhblahh: To zalezy co masz na mysli piszac najfajnieszy ;) Czy chodzi o ladne, rowne drogi asfaltowe dla rowerow, czy tez przejazd obok morza (wbrew pozorom na R10 prawie nie jedzie sie z widokiem na morze), czy tez lasy i ladny szuter. Kwestia tego co chcesz zobaczyc. Cale R10 jest moim zdaniem mocno zroznicowane, ale ma tez odcinki z fatalna nawierzchnia po ktorej tragicznie sie jedzie.
  • Odpowiedz
@FANZ0UN: ja mam mtb (ale chociaz 29er to też leci nienajgorzej) więc szutry dla mnie spoko. No właśnie na takiego typu odpowiedzi tylko trafiam :D. To inaczej zadam pytanie : który odcinek TOBIE się najbardziej podobal, z którego amsz najlepsze wspomnienia i jakbyś miał wybrać jeden/dwa na które chcialbys qwrocic
  • Odpowiedz