Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@maad: obracają się.

Mam stare SLK na ładnych felgach z ładnym lakierem, auto warte ~20k, a jak jest umyte i mam otworzony dach, to 8/10 ludzi w autach zerka, ludzie na ulicy często się obracają, a rodzice pokazują auto dzieciakom palcem, więc tak, ludzie się obracają za fajnymi samochodami i nie, nie trzeba przy tym hałasować na cała okolicę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DzikiBomber: mało co mnie bardziej śmieszy, niż dorosły typ wrzucający zdjęcia swojego samochodu myśląc, że na kimkolwiek dojrzałym zrobi wrażenie, że ktoś powie "O KURDE ALE FURA!!111" xD
  • Odpowiedz
@macan zawsze się obracam za takim SLK ale nie dlatego, że jest fajny a dlatego, że przypomina mi jak fajnie było w 2003/2004 roku i akurat wtedy interesowałem się mocno autami...

W SLK w latach 2003 najczęściej się widywało wytapirowane blondi.
  • Odpowiedz
mam otworzony dach, to 8/10 ludzi w autach zerka, ludzie na ulicy często się obracają


@macan: Z 90% tych ludzi zwraca uwagę na #!$%@?ący hałas starego gruza z trzepoczącym tłumikiem. Wstydu nie rób i się ogarnij typie xD
  • Odpowiedz
@maad: musisz mieć smutne życie xd

Ciekawe, czy jak ktoś jeździ Porsche 911 w cabrio, to też ludzie patrzą, bo mu tłumik hałasuje ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@robertx: to samo starzy miastowi, co sobie kupią motocykl hałasujący na 500 metrów wokół i myślą, że są stylowi w jakimś starym serdaku, ale muszą się pokazać, bo ktoś ich ładnie zrobił na sprzedaży tego gówna
  • Odpowiedz
@macan: ale masz świadomość, że większość się odwraca tylko żeby zobaczyć w co #!$%@? i wuj ich obchodzi co to za auto i co ma pod maską? XD
  • Odpowiedz