Wpis z mikrobloga

ekologiczne


@Teuvo: wiem, że bajt, ale muszę - z ekologią to nie ma nic wspólnego. Butelka i korek wykonane są z innego plastiku, co tylko utrudnia recykling ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tokko: Te korki są właśnie po to, abyś ty ich nie zgubił :D Ważący 2 gramy korek wyrzucony do kontenera na plastik to intelektualne wyżyny przerastające niejednego homo polakusa. Z myślą o tych prostych ludziach wymyślono korki przymocowane do butelek. W ten sposób osobnik zamiast widzieć dwa śmiecie widzi jeden - znacząco odciąża to połączenia neuronalne. Niestety łamigłówka okazała się na tyle trudna, że uniemożliwia komfortowe używanie butelki.
  • Odpowiedz
@Teuvo Podzielam opinię. Rzesza ludzi krytukuje, ale jako kierowca z zawodu przyznam, że jak nie ma ryzyka zgubienia korka w czasie jazdy gdy sie pić zachce to odrazu lżej na sercu. Ile razy korek gdzieś zleciał pod nogi na autrostradzie i do najbliższego MOPa trzeba było trzymać butelke otwartą w ręce.
  • Odpowiedz
@Teuvo: największą zaletą tej nakrętki jest to że pozwala uświadomić sobie jak wiele debili, którzy nie potrafią poradzić sobie z takim mechanizmem, żyje wśród nas xD
  • Odpowiedz
@Teuvo: jakby było takie dobre to producenci sami by to wprowadzili bez żadnych regulacji bo ludzie woleli by ich produkty z tym wynalazkiem. Jednak jakoś się tak nie stało…
  • Odpowiedz
@Teuvo co mam zrobić jeżeli w pracy mam nadal segregacje? Odrywać (shit) i wrzucać oddzielnie butelkę i zakrętkę czy wrzucać razem a jak już to do którego śmietnika? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Prawda jest taka, że gdyby wprowadzili to w Japonii to te same osoby co narzekają robiły by pod siebie nad geniuszem azjatów ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz