Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Chciałbym się z Wami podzielić moją historią jako tradycyjny trader kryptowalut, który odnosi sukcesy na rynku. Jestem dowodem na to, że tradycyjne podejście do tradingu wciąż może przynosić ogromne zyski.
Nie jestem żadnym guru ani ekspertem od kryptowalut, ale po prostu staram się wykorzystywać tradycyjne metody analizy i strategie inwestycyjne, by osiągać stabilne zyski na rynku kryptowalut. To podejście pozwoliło mi zarabiać znaczne kwoty, które umożliwiają mi swobodne życie i realizowanie marzeń.
Wiem, że w internecie roi się od osób obiecujących szybkie zyski i cuda na kiju, ale ja stawiam na trwałe fundamenty i wiedzę. To właśnie dlatego odnosiłem i nadal odnoszę sukcesy. Każdy może to osiągnąć, jeśli tylko ma odpowiednią determinację i chęć nauki.
Co ciekawe, w czasie gdy ja się zajmuję tradingiem, wy w Macu krecicie burgery. To fascynujące.
Dlatego też chciałem się podzielić tą inspirującą historią. Pokażmy, że każdy może osiągnąć sukces, trzymając się swoich pasji i wykorzystując swoje umiejętności. Jak macie pytania to zapraszam do komentowania

Do moderatora mirkoanonim:
Prosiłbym zeby zadelegować specjalnego moderatora który będzie na bierzaco dodawał moje odpowiedzi zebym mogl szybko rozmawiać z komentujacymi. Proze o informacje w komentarzu w wpiscie czy to możliwe pozdrawiam

#kryptowaluty #gielda #gielda #bitcoin #euro #usd #waluty



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 36
  • Odpowiedz
Prosiłbym zeby zadelegować specjalnego moderatora który będzie na bierzaco dodawał moje odpowiedzi zebym mogl szybko rozmawiać z komentujacymi.


@mirko_anonim: nom, bo wykopki szturmem polecą na ten wysryw jak na jakieś AMA z prezydentem XDD

Jaki buc, niepojęte. Napisz może tę fascynującą historię od razu, wrzuć screena z portfela, podziel się jakąś strategią, a nie piszesz jakiś nic niewarty trailer, że jesteś polskim Buffetem ale szczegółów nie podasz aż nie będziesz miał przydzielonego robola do akceptowania Twoich wpisów
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:
To jest chatgpt.
Typowe dla chatgpt jest zbiór zdań w których nie ma ciągu logicznego myślenia.
Napisał że podzieli się inspirującą historią której brak.
Jeśli zadacie pytanie to dupek wklei wam odpowiedzi z chata.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim
Jeśli nie jesteś baitem to:

1) jakie depo startowe?
2) jakie podejście inwestycyjne? AT?
3) od czego zaczynałeś, jakieś kursy/książki, którymi się posiłkowałeś, i byś
  • Odpowiedz