Wpis z mikrobloga

Historia z trgo tygodnia. Baba coś kombinowała przy wyjeżdżaniu suvem z miejsca parkingowego, tak nakombinowała, że uszkodziła chłopu stojącą prawidłowo beemkę. Co zrobiła baba? No oczywiście, że taktycznie spi******ła nie zostawiając notki. Przecież co się ma mąż denerwować czy krzyczeć. Zarysowanie, to się zrzuci na jakiegoś frajera i będzie spokój na chacie.

Otóż niekoniecznie, wracając do domu widziałem całe zajście, mało tego mam cześć akcji na kamerce sportowej. Panu w BMW zostawiłem karteczkę kto go tak potraktował i już się ze mną kontaktował.

Babie (bo inaczej nazwać nie mogę) z tucsona życzę wszystkiego najgorszego. Mam nadzieję, że za ucieczkę z miejsca zdarzenia zabiorą jej prawko, lub chociaż przywalą wysoki mandat. Gardzę takimi ludźmi.

Najlepsze, że oprócz mnie na ulicy widziało to kilka innych osób. Myślicie że ktoś się zainteresował? A co tam, walić frajera, ma na bmw to ma na naprawę. Żeby wam też auta rozwalili i s--------i z miejsca. Ludzie, pomagajmy sobie, będzie żyło się lepiej.

#wroclaw #chwalesie #zalesie #czujedobrzeczlowiek
hdeck - Historia z trgo tygodnia. Baba coś kombinowała przy wyjeżdżaniu suvem z miejs...

źródło: temp_file7103042931666855295

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Denerwuje mnie znieczulica.


@hdeck: Cieszę się z Twojej postawy Mirku! Właśnie dzięki takim osobom jak Ty rośnie serce! Bliska mi osoba miała podobny przypadek2 tyg. temu, co właściciel/ka BMW. Świadek zareagował i nakręcił sprawcę, sąsiedzi, też świadkowie powiadomi bliskiego mi poszkodowanego i wszystko z OC sprawcy udało się już naprawić. Trzeba takie postawy propsować!
A jeśli chodzi o sprawców. No cóż, każdemu może się zdarzyć błąd i źle wymierzyć -
  • Odpowiedz
@hdeck: Za genezę problemu uciekania po obcierkach odpowiadają UBEZPIECZYCIELE. Obetrzesz komuś zderzak i od razu ubezpieczyciel podniesie składkę na kolejne 3 lata. Czyli za szkodę za 1000-1500zł będziesz musiał oddać dwa albo trzy razy tyle. Ktoś powie – „przecież można się dogadać”. Jak się trafi na jakąś ogarniętą osobę, która da kredyt zaufania to się dogadasz. Ale jak trafisz na jakaś Grażynkę, Janusza albo tępego Oskarka vifoniarza to „jemu się
  • Odpowiedz
@Zbyszek_Kudriawcew: Ale ja to wiem. U mnie w drugim starym kombiaku wtryski to 50% wtartości auta. Auto klasy premium, ale nie sądzę, żeby ktoś pomyślał o mnie w tej furze, że mam kasę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To takie na rybki, na grzybki, na drobniejsze robótki, coś przewieźć, bo nowszego mi szkoda a stary w dobrym stanie technicznym.
  • Odpowiedz