Wpis z mikrobloga

Historia z trgo tygodnia. Baba coś kombinowała przy wyjeżdżaniu suvem z miejsca parkingowego, tak nakombinowała, że uszkodziła chłopu stojącą prawidłowo beemkę. Co zrobiła baba? No oczywiście, że taktycznie spi******ła nie zostawiając notki. Przecież co się ma mąż denerwować czy krzyczeć. Zarysowanie, to się zrzuci na jakiegoś frajera i będzie spokój na chacie.

Otóż niekoniecznie, wracając do domu widziałem całe zajście, mało tego mam cześć akcji na kamerce sportowej. Panu w BMW zostawiłem karteczkę kto go tak potraktował i już się ze mną kontaktował.

Babie (bo inaczej nazwać nie mogę) z tucsona życzę wszystkiego najgorszego. Mam nadzieję, że za ucieczkę z miejsca zdarzenia zabiorą jej prawko, lub chociaż przywalą wysoki mandat. Gardzę takimi ludźmi.

Najlepsze, że oprócz mnie na ulicy widziało to kilka innych osób. Myślicie że ktoś się zainteresował? A co tam, walić frajera, ma na bmw to ma na naprawę. Żeby wam też auta rozwalili i spieprzyli z miejsca. Ludzie, pomagajmy sobie, będzie żyło się lepiej.

#wroclaw #chwalesie #zalesie #czujedobrzeczlowiek
hdeck - Historia z trgo tygodnia. Baba coś kombinowała przy wyjeżdżaniu suvem z miejs...

źródło: temp_file7103042931666855295

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
@hdeck: dobrze wiedzieć co robić chcąc uniknąć konsekwencji - wrócić na miejsce po jakimś czasie sprawdzić czy jakiś swiadek spoleczniak wykopek nie zostawił namiarów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hdeck: kiedyś koleś zarysował mi samochód , zrobił wgniecenie i chciał uciec. Sąsiad był na spacerze z psem, widział akcje, zatrzymał tego kolesia i zmusił go do zostawienia kartki, oraz sprawdził, czy dobry numer telefonu wpisał. Taki sąsiad to złoto.
  • Odpowiedz
@hdeck: Kiedyś wychodzę z pracy i stoi typ przy moim aucie. Mówi, że ktoś mi porysował zderzak (Astra F gruz) i za 200zł mi powie rejestracje i da nr do siebie. Popatrzyłem na "uszkodzenie", potem na chłopa i mówię: panie a idź pan w #!$%@? ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@hdeck: zawsze smieszy jak Pjotery przezywaja kazda ryske na 4-kolowym gruzie rozstawionym gdzies na chodniku a potem idą do internetów pokrzykiwac na dzieciarnie ktora rozrzuca hulajnogi po miescie, zeby te hulajnogi wyrzucac w krzaczory albo do rzeki. Taki to dualizm poszanowania cudzego mienia i przestrzeni..
  • Odpowiedz
jakby zostawiła karteczkę, to by sie pewnie na oświadczeniu skończyło, po co wołać do tego policję?


@hdeck: Zależy na kogo by trafiło.
Z niektórymi nie ma dyskusji, tylko od razu wzywają policję.
Im droższe auto - tym większe prawdopodobieństwo takiego przebiegu zdarzeń.
  • Odpowiedz
Nie, AC jest, żeby naprawić uszkodzenie, które powstało z winy posiadacza polisy, albo bez niczyjej winy.

Jak ktoś inny wyrządzi szkodę na cudzym mieniu, to od tego jest OC tego kogoś innego.


@Polinik: fajnie, że znasz teorię, tyle że rzeczywistość tak nie wygląda. Rzeczywistość wygląda tak, że raz już likwidowałem szkodę z mojego AC którą mi zrobił ktoś inny, sprawca oczywiście nie do ustalenia pomimo że był monitoring, no ale
  • Odpowiedz
@hdeck:

Najlepsze, że oprócz mnie na ulicy widziało to kilka innych osób. Myślicie że ktoś się zainteresował?

Ja bym się nie zainteresował gdyby zaczął płonąć dom sąsiadów, a co dopiero takie pierdoły( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hdeck: Nie wygląda jakbyś miał najmniejsze pojęcie o przepisach sądząc po zdaniu "Mam nadzieję, że za ucieczkę z miejsca zdarzenia zabiorą jej prawko". Może od razu niech jej dożywocie dadzą albo krzesło elektryczne za ucieczkę po przecierce na parkingu. Post przepełniony typowym polackim jadem
  • Odpowiedz
@hdeck: Zasłyszana historia...

Kobitka zarysowała sąsiadowi auto na parkingu pod blokiem. Jako, że nie chciało tracić zniżek, to #!$%@?ła tym autkiem i przez ponad pół roku parkowała poza osiedlem, żeby koleś się nie zorientował...

Czysta przyzwoitość ludzka mi nie pozwala czegoś takiego zrobić., a nie należę do tych super uczciwych ludzi w życiu, to jednak...
  • Odpowiedz
  • 0
@hdeck tacy są ludzie. Ja jak frajer kiedyś czekałem na właściciela auta obok bo otwierając drzwi byl mocny podmuch wiatru i mi wykrwal drzwi z reki i #!$%@?ł o sąsiednie auto. Gość przyszedł popatrzył pogadaliśmy 200 dostał i sumienie czyste. Oczywiście jestem tym jednym z nielicznych którzy by cos takiego zrobili.
  • Odpowiedz
@hdeck "Może nie przy rysce jak tutaj" - o rysce właśnie jest cały ten post. Będziesz tu teraz podawać przykłady zabranego prawka po przejechaniu człowieka czy jak?
  • Odpowiedz
za obcierkę parkingowa na tylnym zderzaku w tanim dupowozie e90 w wersji szczur moja mama dostała od razu 1500zl, tutaj zderzak M-Pakietowy, w przednich strasznie łatwo powyrywać zaczepy, strzelam ze 2k+ dostanie.
A o tym ze to tani szrot piszą ludzie dla których taki zderzak to pół wypłaty xD
  • Odpowiedz
@hdeck: jakiś czas temu dzwoniła do mnie różowa z pytaniem co robić bo też była świadkiem takiej akcji jakiejś baby to jej powiedziałem, że rozkład jazdy chyba zna. Postąpiliśmy wtedy właściwie , a wdzięczność i radość „ofiary” nam to potwierdziła
  • Odpowiedz
@hdeck: mi jakiś lamus przetarł auto na żółtych blachach na parkingu a stałem na samiutkim końcu. Poszedłem na policję, na parkingu są kamery i mam nadzieje ze go dojebią
  • Odpowiedz
@spere: było to przy popularnym lokalu z jedzeniem. Uznałem, że poszkodowany tam jest, wszedłem i zapytałem się czyj jest ten oszkodzony samochod.
Zgłosił się facet, no i podszedł do auta, przedni błotnik rozwalony i się zaczęło. Że jestem konfidentem, k… i tak dalej. Dołączył się do niego sprawca kolizji.
¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz