Wpis z mikrobloga

Historia z trgo tygodnia. Baba coś kombinowała przy wyjeżdżaniu suvem z miejsca parkingowego, tak nakombinowała, że uszkodziła chłopu stojącą prawidłowo beemkę. Co zrobiła baba? No oczywiście, że taktycznie spi******ła nie zostawiając notki. Przecież co się ma mąż denerwować czy krzyczeć. Zarysowanie, to się zrzuci na jakiegoś frajera i będzie spokój na chacie.

Otóż niekoniecznie, wracając do domu widziałem całe zajście, mało tego mam cześć akcji na kamerce sportowej. Panu w BMW zostawiłem karteczkę kto go tak potraktował i już się ze mną kontaktował.

Babie (bo inaczej nazwać nie mogę) z tucsona życzę wszystkiego najgorszego. Mam nadzieję, że za ucieczkę z miejsca zdarzenia zabiorą jej prawko, lub chociaż przywalą wysoki mandat. Gardzę takimi ludźmi.

Najlepsze, że oprócz mnie na ulicy widziało to kilka innych osób. Myślicie że ktoś się zainteresował? A co tam, walić frajera, ma na bmw to ma na naprawę. Żeby wam też auta rozwalili i spieprzyli z miejsca. Ludzie, pomagajmy sobie, będzie żyło się lepiej.

#wroclaw #chwalesie #zalesie #czujedobrzeczlowiek
hdeck - Historia z trgo tygodnia. Baba coś kombinowała przy wyjeżdżaniu suvem z miejs...

źródło: temp_file7103042931666855295

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
@hdeck: ja uważam że ogólnie zrobiłeś dobrze i babę jechać prądem ale ciekawi mnie taka dbałośc o auto w tym kraju keidy na południu i zachodzie auto to narzędzie i zderzak traktuje się jako coś co ma się zderzać i ciągle ocierać więc podobno w grecji i we francji czy włoszech parkuje się specjalnie bez zaciągniętego ręcznego by auta mogły się zmieścić robiąc sobie miejsce. Tyle przynajmniej słyszałem, ciekawe czy to
  • Odpowiedz
Najlepsze, że oprócz mnie na ulicy widziało to kilka innych osób. Myślicie że ktoś się zainteresował?


@hdeck: dziwisz się? Jak jeździ BMW to na 90% jakiś seba z małym fiutkiem, co nie potrafi nawet użyć kierunkowskazu.
  • Odpowiedz
@hdeck: Niestety nie zabiorą :( Powiedzą, że pani nie uciekła, ale "oddaliła się poza kadr kamery". I ogólnie nie ma twardego dowodu, że nie zauważyła. Też mi tak babka wjechała w auto, znalazłem ją przez lokalne "Spotted", umorzenie po tygodniu. OC oczywiście poszło, ale policja nie ma możliwości tego ścigać. Chyba że było zagrożenie życia/zdrowia, to wtedy tak.
  • Odpowiedz
@hdeck: Ja raz w życiu zarysowałem komuś samochód parkując. Zostawiłem karteczkę za wycieraczką w koszulce foliowej. Nikt się nie skontaktował ze mną, ale sumienie mam czyste. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
k


@hdeck: dobra akcja ale nie złorzecz. Mi babsko co stanęło se na półtorej miejsca, walnęło drzwiami przy otwieraniu (nie widziala ze siedze w srodku). Wyskoczyłem z auta to zaczęła #!$%@?ć xD
Ale jak zobaczyła ze fote cykam to sie zatrzymała i z pyskiem do mnie, że ja specjalnie wyludzac chce i ze sie czaje na ofiary. No i zawołałem policje.
  • Odpowiedz
@hdeck

Super , gratuluję postawy , mi kiedyś typ cofając uderzył w błotnik lampę zderzak i maskę i też uciekł , ktoś zadzwonił na policję , szkoda zakmnela się w okolicy 8-9 tys sama wycena, poszła naprawa bezgotówkowa xD
Ale jeszcze raz dziękuję za postawie chamstwo trzeba TĘPIĆ !
  • Odpowiedz
@hdeck: szanuje, ja typa kiedyś co walnal w auto somsiada dogonilem z buta spacerkiem i na skrzyzowaniu gdzie czekal zeby wlaczyc sie do ruchu - wyjalem kluczyki i żeby się nie wydurniał XD wk@*(#ił mnie niesamowicie
  • Odpowiedz