Wpis z mikrobloga

Dodałem aktualizację do wczorajszego skryptu do pokazywania listy plusujących

- przycisk "Ulubione" jest znów widoczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- usunięty przycisk "Umieść na Fb"
- poprawki wyświetlania listy plusujących
- można też zmienić ustawienia (np. wyłączyć wyświetlanie ikonek obserwowanych/blokowanych użytkowników na liście)

Zachęcam do wykopania znaleziska:
https://wykop.pl/link/7427401/lista-plusujacych-i-przycisk-ulubione

Ponieważ wczoraj podałem błędny link, pozwolę sobie zawołać plusujących tamten wpis. Poprawny link:
https://greasyfork.org/pl/scripts/489949-lista-plusujacych-przycisk-ulubione

#aferaplusowa #wykop #nowywykop #wykopwnowymstylu #wykopx #userscript
WykopX - Dodałem aktualizację do wczorajszego skryptu do pokazywania listy plusującyc...

źródło: P7bfWyt

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WykopX: Nie wiem czemu, ale czasami muszę przeładować stronę, żeby mi załapało, ale i tak super.
Edit: Tak jak wyżej, zazwyczaj działa dla kilku wpisów na początku, potem nie, a pod tagami potrafi wcale nie działać, albo tylko co kilka wpisów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@WykopX: jak się rozwinie listę plusujących to osoby które mają bordo są na samym początku, zamiast w kolejności chronologicznej, można dodać opcję, która kto zmienia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

swoją drogą fajny addon ()
  • Odpowiedz
  • 3
jak się rozwinie listę plusujących to osoby które mają bordo są na samym początku, zamiast w kolejności chronologicznej, można dodać opcję, która kto zmienia?


@mleko23: można, dodam jutro specjalnie dla Ciebie :)
  • Odpowiedz
Dodałem aktualizację do wczorajszego skryptu do pokazywania listy plusujących


- przycisk "Ulubione" jest znów widoczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- usunięty przycisk "Umieść na Fb"

- poprawki wyświetlania listy plusujących

- można też zmienić ustawienia (np. wyłączyć wyświetlanie ikonek
  • Odpowiedz
  • 0
Dasz rade zrobić nakładke robiącą STARY LAYOUT ? XD


@wuwuzela1: taką nakładkę zrobiłem w lutym 2023. Nazywa się Wykop X Style. Masz w niej ponad 500 różnych funkcji, w tym mnóstwo przywracających wygląd starego wykopu. Zachęcam do obserwowania tagu: #wykopwnowymstylu bo na nim wrzucam czasem nowe skrypty, style i rozszerzenia ;)
  • Odpowiedz
@FuckYouTony: Nie rozumiesz. Mirek nie ma nad głową nikogo, więc robi co chce. A programista w firmie ma cały management nad łbem, który tak naprawdę mówi mu co ma robić. Bo przecież management najlepiej wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PrawaRenka: @WykopX: To z wtyczką tampermonkey jest jakiś problem, że nie pokazuje plusów. Na violentmonkey jest wszystko w porządku.

Edit: Muszę używać obu wtyczek jednocześnie, bo na samym violentmonkey plusujący są wypisani ogromnymi literami. Ale obie razem działają dobrze.
  • Odpowiedz
  • 0
@Szary_Anon: testowałem także w Tampermonkey na różnych przeglądarkach (Chrome, Firefox, Edge, Opera, Brave oraz na Firefox Mobile na Androidzie) i wszędzie działa bez problemów. Raczej odradzałbym korzystanie jednocześnie z Tampermonkey i Violentmonkey, bo mogą się gryżć.
  • Odpowiedz
  • 0
U mnie coś nie pykło, bo mimo zmian wartości w ustawieniach, lista plusujących nie zwiększyła się, a poza tym czcionka nicków osób plusujących jest za duża. :/


@Noicozezebowniemam @Szary_Anon: @PrawaRenka był drobny błąd na firefoxie, faktycznie.
Wrzuciłem aktualizację do wersji 3.0.30. Sprawdźcie czy teraz będzie działać. Po aktualizacji dla pewnosci wylogujcie się wykopu, zalogujcie ponownie i wciśnijcie CTRL+SHIFT+R

https://greasyfork.org/en/scripts/489949-listy-plusujacych
  • Odpowiedz