Wpis z mikrobloga

Dodałem aktualizację do wczorajszego skryptu do pokazywania listy plusujących

- przycisk "Ulubione" jest znów widoczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- usunięty przycisk "Umieść na Fb"
- poprawki wyświetlania listy plusujących
- można też zmienić ustawienia (np. wyłączyć wyświetlanie ikonek obserwowanych/blokowanych użytkowników na liście)

Zachęcam do wykopania znaleziska:
https://wykop.pl/link/7427401/lista-plusujacych-i-przycisk-ulubione

Ponieważ wczoraj podałem błędny link, pozwolę sobie zawołać plusujących tamten wpis. Poprawny link:
https://greasyfork.org/pl/scripts/489949-lista-plusujacych-przycisk-ulubione

#aferaplusowa #wykop #nowywykop #wykopwnowymstylu #wykopx #userscript
WykopX - Dodałem aktualizację do wczorajszego skryptu do pokazywania listy plusującyc...

źródło: P7bfWyt

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • 2
@WykopX: zmieniłeś fiolet na róż? []


@damek: zgodnie z prośbą niektórych użytkowników domyśłnie opcja wyświetlania koloru paska jest wyłączona. Można ją włączyć w ustawieniach. Kolor kropki zależy od tego jaki masz system operacyjny, bo jest to po prostu emoji: 🟣🔵
A każdy system ma własne ikonki emoji, chociaż faktycznie jest ona fioletowa, a nie różowa. Niestety nie ma różowych emoji, to było najbliższe kolorystycznie
  • Odpowiedz
@WykopX: gdy się wyloguję to wszystko działa, a gdy jestem zalogowany to skrypt działa jakby tylko do kilku początkowych wpisów na stronie, a czasem nawet w ogóle. To samo w brave i chrome. Usunąłem cookies, powyłączałem inne wtyczki i wciąż to samo
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@WykopX: Czy to jesteś ty, który na początku nowego wykopu pomagał ludziom na zmiany, dzięki którym mogli wrócić do tego, co było wcześniej?

PS Albo masz nowe konto, albo ktoś inny opływał w wykopkach xd
  • Odpowiedz
@WykopX: jesteś kozak ziomuś. Nie mam pojęcia jak trudne i czasochłonne jest to co robisz, bo nigdy nie miałem do czynienia z IT, ale sam fakt, że na własną rękę, pro bono poprawiasz nieustanne fuckupy michała i jego załogi zasługuje na ogromną pochwałę
  • Odpowiedz
  • 4
Patrzę sobie na listę plusujących i serduszko się cieszy jak only-fansiarze na dźwięk coinsów, a tu proszę, pokazuje mi, że @Nooleus dostał przed chwilą bana na tydzień. I za co? Nie wiem, ale chyba za słowo "d...pa" w komentarzu pod tym wpisem :(

Nie wiedziałem, że nie można pisać "d...pa" na Wykopie.

Wolam tych z listy, którzy zaplusowali jego komentarz.

@TypowyNalesnik @Ipsy @Chopp @Ashurbanipal @FuckYouTony @bonus @DrFaithless @zjemcimatke @90alexa90 @Adrmer @D50000FFCD01 @
WykopX - Patrzę sobie na listę plusujących i serduszko się cieszy jak only-fansiarze ...

źródło: zbanowany

Pobierz
  • Odpowiedz