Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko198
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

2588

Nielegalni imigranci w Bialowiezy terroryzują wieś Czerlonki

Pomaga im Podlaskie Ochotnicze Pogorowie Humanitarne

MajkiFajki
MajkiFajki
z
x.com
dodany: 15.06.2024, 09:15:01
  • #
    imigranci
  • #
    bialowieza
  • #
    sluzbywakcji
  • 530
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (8)

Profil NGO- "Podlaskiego Ochotniczego Pogotowia Humanitarnego", które zwozi tam imgrantów z granicy.
60groszyzawpis
z x.com
  • 291
NGOsy zwożące imigrantów z granicy, przeciwko strefie buforowej
60groszyzawpis
z wykop.pl
  • 216

Komentarze (530)

najlepsze

l.....2
l.....2
konto usunięte 15.06.2024, 09:18:24 via Android
  • 1169
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

boromeusz
boromeusz
15.06.2024, 09:19:41 via Wykop
  • 288
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
paw1470
paw1470
paw1470
15.06.2024, 09:49:35 via Android
  • 184
@boromeusz za czasu smutnego nie musieli czekać na granicy. Wystarczyła lapowka i mogli przejść. Nawet wizy dostawali nawet taki przykładowy obajtek sprowadzał ekipy filmowe które nie miały nic wspólnego z filmami
  • Odpowiedz
hansschrodinger
hansschrodinger
hansschrodinger
15.06.2024, 09:56:16 via Wykop
  • 761
Te ngo-sy "pomagające" imigrantom są jak janusze biznesu którzy sprowadzają imigrantów do pracy - prywatne zyski, uspołecznione straty.
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

hansschrodinger
hansschrodinger
hansschrodinger
15.06.2024, 10:04:59 via Wykop
  • 61
@xaviivax: tak, to prawda.
  • Odpowiedz
kam966
kam966
15.06.2024, 10:53:54 via Android
  • 280
@Dragonan Przecież te lewaki za darmo tego nie robią. Są dobrze sponsorowani przez większe organizacje. Czasem ciężko dojść jak to jest finansowane bo takie "niszowe" organizacje nie przedstawiają sprawozdań ani raportów. Każdy pomagający nielegalnym imigrantom w obecnej sytuacji geopolitycznej powinien być traktowany jako rosyjski dywersant.
  • Odpowiedz
L.....t
konto usunięte 15.06.2024, 11:07:48 via Wykop
  • 637
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mr_D
mr_D
mr_D
15.06.2024, 11:18:31 via Wykop
  • 100
@Lobotomy_Enthusiast: policja czeka na zimę :P
  • Odpowiedz
kondziu-k
kondziu-k
15.06.2024, 11:50:22 via Wykop
  • 144
@Lobotomy_Enthusiast: Bo to jest Polska to państwo z kartonu zapomniałeś ?
  • Odpowiedz
PanDeMia
PanDeMia
15.06.2024, 11:08:39 via Wykop
  • 471
Pierwsza pomoc dla mieszkańców już nadchodzi
PanDeMia - Pierwsza pomoc dla mieszkańców już nadchodzi

źródło: Screenshot_20240516-143126

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mamut
Mamut
15.06.2024, 15:37:37 via Wykop
  • 25
@PanDeMia: Ciekawe czy jakiś lewacki polityk już tam poleciał i daje im kocyki.
  • Odpowiedz
drMuras
drMuras
15.06.2024, 18:29:55 via Wykop
  • 12
@PanDeMia: NA przystanku powinna być informacja w języku arabskim z adresem tych osłów ze zdjęcia.
  • Odpowiedz
fifka85
fifka85
fifka85
15.06.2024, 11:22:58 via Wykop
  • 375
Czyli co, Policja nie umie podjechać suka z grupą pieczarek, wylegitymować, spałować, spakowac, a następnie poczekać na przemytników z tej „grupy” i zaaplikować podobne metody? Potem już tylko konferencje prasowe i medale, za robicie międzynarodowej zorganizowanej grupy przestępczej.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wolek1111
wolek1111
15.06.2024, 11:28:51 via Wykop
  • 97
@fifka85: lewaki z tej organizacji by chyba szału macicy dostali
  • Odpowiedz
fifka85
fifka85
fifka85
15.06.2024, 11:34:11 via Wykop
  • 167
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
F.....k
F.....k
konto usunięte 15.06.2024, 09:58:34 via Wykop
  • 313
Niech ktoś zadzwoni po Ostaszewską!
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rontree
Rontree
15.06.2024, 13:32:06 via Wykop
  • 10
Ktoś im powinien pokazać... gdzie są miejscowi? Blokersi w podkoszulkach z huzarią? Czy powinniśmy reaktywować skinów?
  • Odpowiedz
WykopX
WykopX
16.06.2024, 08:43:01 via Android
  • 36
WykopX

źródło: temp_file4189198665295060961

Pobierz
  • Odpowiedz
rbbxx
rbbxx
15.06.2024, 10:55:58 via Wykop
  • 250
Dzienkuje her Tusk oras Adamu Bodnaru i Szymonu Kotłowniu, dzienkuje za nowe podatki, babciowe, 800+ na bąbelki, migrantuf, aresztowania rzołmieży, zapomogi dla ubogich deweloperuf, kredyty na zurzyte elektryki po Hansie, turbinki Zimensa, Kurdę-Szatą w TV, drogi pront i gas .
Ófam dla ciebie Donalt, napszut!
rbbxx - Dzienkuje her Tusk oras Adamu Bodnaru i Szymonu Kotłowniu, dzienkuje za nowe ...

źródło: Zrzut ekranu 2024-06-15 o 12.53.46

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rbbxx
rbbxx
15.06.2024, 11:51:03 via Wykop
  • 30
@siepan: Nie becz fajnoPOlaku, weź się w garść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
testovirondepot
testovirondepot
15.06.2024, 13:31:33 via Android
  • 34
@siepan co do tego mema to zgadzam się z nim w 100%, tak właśnie widzę wyborców ko-lewicy-kotlowni, takie pieski w czapeczkach z daszkiem
  • Odpowiedz
friesee
friesee
15.06.2024, 10:29:57 via Wykop
  • 203
Proszę podać adresy wszystkich tych którzy popierają nielegalne przekraczanie granicy i wysłać tam te matki z dziećmi -och wait - znaczy się tych lekarzy i inżynierów .
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zwirz
zwirz
15.06.2024, 11:30:16 via Wykop
  • 22
@anakonda1939: Byłoby to przestępstwem, więc tego nie zrobimy, bo przestępstwa na granicy to domena imigrantów.
  • Odpowiedz
quner
quner
quner
15.06.2024, 13:22:50 via Wykop
  • 11
@friesee: ten z lewej ma nawet prace magisterską w ręce a ty się czepiasz,
  • Odpowiedz
rychu-nalepa
rychu-nalepa
15.06.2024, 11:27:06 via Wykop
  • 166
Wcale bym się nie zdziwił gdyby w,którejś z grup był
nożownik, który ugodził śmiertelnie naszego strażnika? Teraz będzie żył na nasz koszt? Dzięki aktywiszcze, którzy wypełniają im papiery o ochrone na terenie naszego kraju.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Wilkbardzonijaki
Wilkbardzonijaki
Wilkbardzonijaki
15.06.2024, 12:12:42 via Wykop
  • 50
@rychu-nalepa: to są kur#y
  • Odpowiedz
Olsea
Olsea
Olsea
15.06.2024, 23:28:56 via Wykop
  • 2
@Wilkbardzonijaki: ku...wy szkodzą tylko sobie.
  • Odpowiedz
E.....t
E.....t
konto usunięte 15.06.2024, 11:53:31 via Wykop
  • 133
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Zwyczajny_user
Zwyczajny_user
Zwyczajny_user
15.06.2024, 13:23:30 via Wykop
  • 20
@EpicElliot: albo weźmie nóż i napadnie ciężarną albo o-------i z kasy staruszka
  • Odpowiedz
maciak999999
maciak999999
maciak999999
16.06.2024, 04:51:47 via Wykop
  • 11
@EpicElliot: nie tylko Polska. Cała Europa ssie murzyńskie kaktusy. Żenada.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

Hity

tygodnia

"Nie doprowadzilem do tej tragedii" Majtczak
"Nie doprowadzilem do tej tragedii" Majtczak
4069
Skandaliczny materiał TVN o nieruchomościach. Podstawiona pracownica dewelopera
Skandaliczny materiał TVN o nieruchomościach. Podstawiona pracownica dewelopera
3802
Na kole zapasowym nie ma śladów. Linia obrony Sebastiana M. upadnie?
Na kole zapasowym nie ma śladów. Linia obrony Sebastiana M. upadnie?
2558
Włączasz telewizor i reklama. Użytkownicy Hisense wściekli na nową funkcję
Włączasz telewizor i reklama. Użytkownicy Hisense wściekli na nową funkcję
2515
Skandal w Słupcy: Wyrysowali działkę pod hotelarza, by ominąć przetarg?
Skandal w Słupcy: Wyrysowali działkę pod hotelarza, by ominąć przetarg?
2389
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #uchodzcy
  • #polska
  • #4konserwy
  • #islam
  • #niemcy
  • #heheszki
  • #europa
  • #granica
  • #neuropa
  • #bialorus
  • #przestepczosc
  • #wydarzenia
  • #emigracja
  • #multikulti
  • #strazgraniczna

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking