Wpis z mikrobloga

Mistrzostwa XXV-lecia Heroes of Might and Magic 3

25 lat - ćwierć wieku. Ten kawał historii żyje wśród nas i wciąż się rozwija - dzięki Wam! Zapisz się i poleć zapisanie się swoim znajomym – celebrujmy wspólnie ćwierćwiecze wydania gry, która jest nam wszystkim bliska. Gry, z którą dorastaliśmy. Gry, która przywołuje wspomnienia. Rozpalmy na nowo ogień zmysłu strategicznego i przekujmy nostalgię palącą się w nas na wspólną zabawę i uhonorowanie tej gry poprzez rywalizację.

🏆 Jako h3.gg z dumą prezentujemy główne wydarzenie roku: Mistrzostwa XXV-lecia Heroes III. Rozpoczynamy zapisy na turniej główny, które potrwają do 5 maja! Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy! Więcej informacji, w tym linki do zapisów i szczegóły turnieju znajdziecie na naszej stronie.

📽️ Trailer Mistrzostw: Youtube

KLIKNIJ ABY SIĘ ZAPISAĆ

#heroes3 #h3 #h3gg #retrogaming
Berkas - Mistrzostwa XXV-lecia Heroes of Might and Magic 3

25 lat - ćwierć wieku. Te...

źródło: temp_file6920690440793937525

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Stan_Dembinsky z tego co wiem, to antywirusy fałszywie wykrywają wirusa. Wynika to z tego, że HotA się dobrała do oryginalnego pliku exe. (Nie jestem biegły w tym temacie, jest gdzieś artykuł o tym, mogę poszukać)
  • Odpowiedz
@Berkas: Sorry, ale robienie turnieju w 6lm10a/JC/h3dm1 to nieśmieszny żart i robienie laski osobom krzyczącym, że Duel/JO to chrum chrum nie som prawdzife Hirołsy. I mówię to jako osoba 400pkt na lobby grająca głównie JC, tych templatek nie da się oglądać jak później są streamy i zakładacie sztuczny poziom wejścia dla tych kilku płaczliwych boomerów.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Attacarte masz na h3gg turnieje z podziałem na specyficzne temple z liczbą uczestników na poziomie 30-130.
Tu jest masówka, która ma przyciągnąć nowych graczy, sponsorów i wyjść poza bańkę naszych stałych uczestników i widzów. Zwróć uwagę, że w fazie pucharowej masz bo3 i każdy wybiera jeden templ, który chce zagrać, a potem bany.
  • Odpowiedz
@Berkas: obawiam się, że nie rozumiesz - wybór map odstrasza graczy, streamerów, niektórych sponsorów. Nikt nie chce oglądać jeden mapy na 10 godzin i jest to masywny blok dla tych mitycznych nowych graczy. Brak mt_jo i vietmanese diplo w poolu, które są teraz masywnie popularne na lobby pokazuje, że dalej ma dużo do powiedzenia pewien smutny pan próbujący wmówić ludziom, że jego hirki są prawdziwsze niż moje hirki, dlatego skipuje ten
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Attacarte właśnie próbujesz mi wmówić jak wyglądają prawdziwe Heroesy. Zwróć uwagę na oglądalność Finałów Pucharu Polski (mt fw, mt nebula, 6lm10). Liczby mówią zupełnie coś innego.
Nie mamy głosów o wadach systemu pick and ban, ludzie póki co przychylnie wypowiadają się o systemie z fazy pucharowej.

Pula jest krytykowana, ale ludzie i tak się zapisują.

Jaki streamer i sponsor się przestraszył tej formuły podaj proszę przykład?
  • Odpowiedz
@Berkas

Łyknę zarzutkę i po kolei

Zacznę od tego, że kocham zużla - chłop robi mega niedocenianą robotę dla naszego gównianego community i naprawdę próbuje pogodzić wszystkich, mimo że pewni ludzie by się pozabijali, sam często dostając wiadro pomyj na głowę.

Zwróć uwagę na oglądalność Finałów Pucharu Polski (mt fw, mt nebula, 6lm10).


Ale nie neguję tego, to była świetna medialna impreza.

Pula jest krytykowana, ale ludzie i tak się zapisują.


Może
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Attacarte Zuzel Gigachad też go kocham!

Co do puli, to jak widzisz mamy szablony bardzo popularne na lobby jak i popularne wśród bardziej "spoconych" graczy.

Możesz nie mieć świadomości, ale prowadziliśmy szerokie konsultacje formuły oraz puli ze społecznością h3. Wśród organizatorów są miłośnicy różnych templi.

Zapisy dopiero ruszyły zobaczymy jacy streamerzy się zapiszą.

Duel jest w fazie pucharowej i jeśli dotrze tam miłośnik Duela, to komfortowo sobie go zagra.

Z początku też
  • Odpowiedz