Wpis z mikrobloga

Mistrzostwa XXV-lecia Heroes of Might and Magic 3

25 lat - ćwierć wieku. Ten kawał historii żyje wśród nas i wciąż się rozwija - dzięki Wam! Zapisz się i poleć zapisanie się swoim znajomym – celebrujmy wspólnie ćwierćwiecze wydania gry, która jest nam wszystkim bliska. Gry, z którą dorastaliśmy. Gry, która przywołuje wspomnienia. Rozpalmy na nowo ogień zmysłu strategicznego i przekujmy nostalgię palącą się w nas na wspólną zabawę i uhonorowanie tej gry poprzez rywalizację.

🏆 Jako h3.gg z dumą prezentujemy główne wydarzenie roku: Mistrzostwa XXV-lecia Heroes III. Rozpoczynamy zapisy na turniej główny, które potrwają do 5 maja! Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy! Więcej informacji, w tym linki do zapisów i szczegóły turnieju znajdziecie na naszej stronie.

📽️ Trailer Mistrzostw: Youtube

KLIKNIJ ABY SIĘ ZAPISAĆ

#heroes3 #h3 #h3gg #retrogaming
Berkas - Mistrzostwa XXV-lecia Heroes of Might and Magic 3

25 lat - ćwierć wieku. Te...

źródło: temp_file6920690440793937525

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Stan_Dembinsky z tego co wiem, to antywirusy fałszywie wykrywają wirusa. Wynika to z tego, że HotA się dobrała do oryginalnego pliku exe. (Nie jestem biegły w tym temacie, jest gdzieś artykuł o tym, mogę poszukać)
  • Odpowiedz
@Berkas: Sorry, ale robienie turnieju w 6lm10a/JC/h3dm1 to nieśmieszny żart i robienie laski osobom krzyczącym, że Duel/JO to chrum chrum nie som prawdzife Hirołsy. I mówię to jako osoba 400pkt na lobby grająca głównie JC, tych templatek nie da się oglądać jak później są streamy i zakładacie sztuczny poziom wejścia dla tych kilku płaczliwych boomerów.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Attacarte masz na h3gg turnieje z podziałem na specyficzne temple z liczbą uczestników na poziomie 30-130.
Tu jest masówka, która ma przyciągnąć nowych graczy, sponsorów i wyjść poza bańkę naszych stałych uczestników i widzów. Zwróć uwagę, że w fazie pucharowej masz bo3 i każdy wybiera jeden templ, który chce zagrać, a potem bany.
  • Odpowiedz
@Berkas: obawiam się, że nie rozumiesz - wybór map odstrasza graczy, streamerów, niektórych sponsorów. Nikt nie chce oglądać jeden mapy na 10 godzin i jest to masywny blok dla tych mitycznych nowych graczy. Brak mt_jo i vietmanese diplo w poolu, które są teraz masywnie popularne na lobby pokazuje, że dalej ma dużo do powiedzenia pewien smutny pan próbujący wmówić ludziom, że jego hirki są prawdziwsze niż moje hirki, dlatego skipuje
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Attacarte właśnie próbujesz mi wmówić jak wyglądają prawdziwe Heroesy. Zwróć uwagę na oglądalność Finałów Pucharu Polski (mt fw, mt nebula, 6lm10). Liczby mówią zupełnie coś innego.
Nie mamy głosów o wadach systemu pick and ban, ludzie póki co przychylnie wypowiadają się o systemie z fazy pucharowej.

Pula jest krytykowana, ale ludzie i tak się zapisują.

Jaki streamer i sponsor się przestraszył tej formuły podaj proszę przykład?
  • Odpowiedz
@Berkas

Łyknę zarzutkę i po kolei

Zacznę od tego, że kocham zużla - chłop robi mega niedocenianą robotę dla naszego gównianego community i naprawdę próbuje pogodzić wszystkich, mimo że pewni ludzie by się pozabijali, sam często dostając wiadro pomyj na głowę.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Attacarte Zuzel Gigachad też go kocham!

Co do puli, to jak widzisz mamy szablony bardzo popularne na lobby jak i popularne wśród bardziej "spoconych" graczy.

Możesz nie mieć świadomości, ale prowadziliśmy szerokie konsultacje formuły oraz puli ze społecznością h3. Wśród organizatorów są miłośnicy różnych templi.
  • Odpowiedz