Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@KingaM: jeśli to nowa pasta to wspaniała i będzie przypominana przez wieki xd

Ból dupy już się zaczął, ale jeszcze dosypię do koryta - raduje mnie że moja partnerka ma #!$%@? w cały ten cyrk, bo nie wiem czy mój związek przeżyłby tę całą żenadę i sztuczność związaną z "tradycyjnym weselem". Dla mnie to specyficzny, przaśny ekshibicjonizm życiowy. Jeśli wesele identyfikować z zabawą to trzeba zadać pytanie - kogo #!$%@? to
  • Odpowiedz
@KingaM: co za smutny wpis, nikt jeszcze nie poprosił o rękę? z tego wpisu bije brak regularnego podłączania do mózgu ,
jesteś brzydka czy masz zj....ny charakter? a może combo? , no cóż pracuj nad sobą może znajdzie się amator ....
  • Odpowiedz
@arinkao:

Przegrywy się zesrały


Nie ma większych przegrywów od ludzi którzy dają #!$%@? o takie wsiowe imprezy, pisząc i powielając pasty. Zwłaszcza o takie stare które już dawno są bezbekowe. Na wykopie przecież nie chodzi się na żadne imprezy, można tylko kpić jak żyją ludzie poza piwnicą i to jest jedyna zabawa.

I piszę to do osoby która usmaży schabowego, ugotuje ziemniaki, doda sałatkę, strzeli fotę i zbiera plusy od spermiarzy
  • Odpowiedz
po prostu żal Ci dupe ściska, że inni potrafią się bawić i są szczęśliwi a Ty nie:)


@Anamana: może i tak, albo ona generalnie widzi po prostu to wesele "as it is" - czyli jako grę pozorów i lanserkę

super jeśli państwo młodzi naprawdę szczerze tak się kochają, że chcą pokazać całej rodzinie i całemu światu jak jest u nich świetnie - wręcz podzielić się tą radością

pytanie jak często właśnie
  • Odpowiedz
@KingaM: Najbardziej rozgarnięci ludzie jakich znam zaprosili na swój ślub tylko rodziców i rodzeństwo, poszli do kościoła, zjedli obiad w knajpie w 10 osób i pojechali na miesięczne wakacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz